Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Witam Was wszystkich !. Strona: 2

Artykuł: Witam Was wszystkich !

Wysłany: 2015-04-28 14:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ech, życie... jakoś się trzeba przez nie przecisnąć...
[img:7a5d639508]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2015/04/plushak2.jpg[/img:7a5d639508]
No nic, idę nastawić pranie...


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-04-28 15:11

W moim przypadku, od jakiegoś czasu postanowiłem się skupić na utrzymaniu serwisu przy życiu, stronie technicznej i by w miarę dopasowywał się do nowych trendów (technicznych). Jakiś czas temu wyłączyłem się z dyskusji, gdyż ciężko było zachować neutralną postawę bodąc jednocześnie moderatorem i stroną dyskusji. Niestety, bo całkiem dobrze się wtedy bawiłem. Teraz internetowy życie kręci się niestety bardziej wokół stacka, linkedina i oczywiście fejsa a więc lajkowania małych kotów, małych dzieci, małych mieszkań, małych fiatów, awansów, urlopów i tym podobnych mało pasjonujących rzeczy Z tego co wiem nadal przetrwała tradycja SMOGA (Strasznie Mrocznego OGniska). Był też pomysł zorganizowania dziesięciolecia serwisu. Ja sie tym niestety nie mam czasu zajać ale odezwali się chętni. Możliwe, że młodsze pokolenie z tej okazji przejmie pałeczkę.
Z częścią starych znajomych stąd mam nadal kontakt, nowych znajomości mam na co dzień więcej niż bym sobie życzył więc używam serwisu głównie do tego do czego był stworzony czyli do czytania i pisania o muzyce.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2015-04-29 04:23 Zmieniony: 2015-04-29 04:31

,a mnie dalej cieszy swietna kondycja odwiedzajacych.
Ps A-SCO uznala swoja obecnosc na forum za zbytek,probuje to uszanowac.



Wysłany: 2015-05-06 09:19

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:6865fc14c0="DEMONEMOON"]Ps A-SCO uznala swoja obecnosc na forum za zbytek,probuje to uszanowac.[/quote:6865fc14c0]
Kilka lat temu zawarłem z nią pakt, że jak będę miał pluszaka, to może go sobie wsadzić w avatar, więc może jeszcze wróci...
[img:6865fc14c0]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2015/05/pluschakguitar.jpg[/img:6865fc14c0]


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Ja wam dam... Wysłany: 2016-02-26 22:57

Że jak? Że co????

To tak się obsmarowuje nieobecnych? Nawet nie wiecie, kiedy ktoś z zaświatów Was nawiedzi...

Yngwie - w strzelaniu jestem niezła, poczekaj, aż do Wrocławia się przyturlam. Wtedy na pewno kogoś strzelę :P

Demonemoon - naprawdę starasz się uszanować? Ależ... ZBYTEK łaski... :P

Gamorrin - dziękuję, kimkolwiek byłeś w poprzednim życiu

Co właściwie miałabym powiedzieć.... nie wiem sama co się stało. Tak, to prawda, (Yngwusiu) że zmiana wyglądu była dla mnie jakaś uderzająca. Ale to nie o to chodzi. Jakoś... znikli ludzie z którymi się rozmawiało a z nowymi jakoś się nie kleiło. Miałam poczucie, że już właściwie większość tematów wyczerpałam. Nic mnie już jakoś nie pociągało do dyskusji a jeśli temat interesował to wypowiedziałam sie już dawno wcześniej. Co miałam do powiedzenia to powiedziałam i nawet, jeśli to było 38 stron temu i ktoś tego nie czytał, to nie chciało mi się znów powtarzać tego, co już napisałam.

Przestałam czuć się swojsko i jak wśród starych znajomych...

Ech....

Kto będzie na Pyrkonie w kwietniu? Może fajnie byłoby się spotkać?



re: Alpha-Sco Wysłany: 2016-02-27 06:51

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Alpha-Sco Napisał:
Że jak? Że co????
Yngwie - w strzelaniu jestem niezła, poczekaj, aż do Wrocławia się przyturlam. Wtedy na pewno kogoś strzelę :P


Z tym Wrocławiem to akurat bardziej pudło, bo większość czasu bywam w Częstochowie, ale do Wrocławia mam zamiar się w odwiedziny przyturlać pod koniec lipca 2016r.

Pluszak - gimnastyka

Za to co ciekawe, planuję być w w. kujawsko-pomorskim już za miesiąc, daj znaka na priv skąd dokładniej jesteś, wezmę pod uwagę przy planowaniu trasy i może zwiedzę Twoje rejony

Poznań planuję odwiedzić niestety dopiero za 2 lata, ale akurat prawdopodobnie w kwietniu




od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-02-27 08:36

Ja we Wrocławiu będę pod na początku sierpnia.

Jestem z Pomorskiego, z Trójmiasta.



Trójmiasto Wysłany: 2016-02-27 09:42

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Akurat w Gdyni też planuję być, ale tylko 15 minut (przesiadka). Trudno niestety zgrać się w czasie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Pyrkon, itepe Wysłany: 2016-02-27 14:03

Gamorrin (Bicz)
Gamorrin
Posty: 90
Posen / Drossen

Alpha,
w poprzednim życiu prawdopodobnie byłem leniwcem i coś z tego zostało, biorąc pod uwagę mój zapał ostatnio... A w Darkplanetowym życiu nie miałem poprzedniego wcielenia. :)

I prawdopodobnie będę na Pyrkonie, choć jeszcze nie wiem w jakim charakterze.


Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.


Wysłany: 2016-02-27 14:55

Gamorrin - aha, rzeczywiście, to faktycznie niewiele się odzywałeś w tych rozmowach, o których wspominałeś:) Myślałam, że jakoś intensywnie rozmawialiśmy tylko przedzierzgnąłeś się w kogoś innego jak Don Vitteo i parę innych osób stąd.

co masz na myśli pisząc, że nie wiesz jeszcze w jakim charakterze?



Wysłany: 2016-02-27 14:56

O, tu nie ma opcji edytowania postów już?

Yngwie - spokojnie, aż takie pilne to spotkanie nie jest. Chociaż strzelenie kogoś może zająć nawet mniej niż 15 minut :P



do Alphy Wysłany: 2016-02-27 15:46

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Alpha - a co masz na myśli przez "strzelenie kogoś"? Co prawda wymieniliśmy kilkadziesiąt opinii, ale nie zawsze rozumiem Twoje intencje...

Tryb edycji padł niedawno, z tego, co się zorientowałem - czasami to awarie, czasami próby dopasowania forum do nowych trendów, a czasami ataki hakerskie, które zależą od humoru hakerów i ich łaski, niestety.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-02-27 15:55

To moja emocjonalna reakcja na Twoje stwierdzenie, że strzeliłam focha. Chciałam Ci pokazać, jak to wygląda, gdy strzelam naprawdę :)

Po co hakerom atakować takie forum? Orany...



Wysłany: 2016-02-27 16:15

Gamorrin (Bicz)
Gamorrin
Posty: 90
Posen / Drossen

Alpha, jako, że współpracuję ostatnio z pewną grupą, która ma ambitny plan zaprezentować swój projekt przy okazji Bloku Gier Elektronicznych, możliwe, że dostanę odgórny nakaz przykuwający mnie do stoiska tamże. A jeśli nie dostanę, to powinienem pojawić się jako zwyczajny uczestnik.

Wracając do mojej aktywności forumowe, to byłem aktywny, owszem, ale w słuchaniu (czytaniu), niekoniecznie trzaskaniu nowych postów (co widać po ilości w ciągu lat)...
Yngwiego w tej materii ciężko dogonić tak swoją drogą. :)


Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.


re: Alpha-Sco Wysłany: 2016-02-27 16:44

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Alpha-Sco Napisał:
To moja emocjonalna reakcja na Twoje stwierdzenie, że strzeliłam focha. Chciałam Ci pokazać, jak to wygląda, gdy strzelam naprawdę :)


Efekt pewnie jest ciekawy...
... ale chyba lepiej oglądać z pewnej odległości :-) Poza tym nie chcę Ci się narażać dla samego sprawdzania. Poznałem kilka ważnych dla mnie osób, które też wiedzą, że mają trudny charakter, ale są warte utrzymania znajomości :-)

Alpha-Sco Napisał:
Po co hakerom atakować takie forum? Orany...

Nie wiem, hakerzy niestety nie mają też opcji dyplomatycznych :-/

Gamorrin - Alpha ma więcej postów, ja jestem tylko bardziej systematyczny :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-02-27 17:35

No i tak tłukłam te posty, że najwyraźniej już powiedziałam wszystko, co miałam do powiedzenia :P



Wysłany: 2016-02-27 18:57

Gamorrin (Bicz)
Gamorrin
Posty: 90
Posen / Drossen

... albo nie pojawił się odpowiedni (nowy) temat, w którym mogłabyś się (ponownie) wykazać.

Yng, Ty trzaskasz te posty z taką częstotliwością, że (na oko) masz ok. 300 rocznie... a może i więcej?

Swoją drogą, kto ukradł opcję edycji posta? :/


Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.


re: Gamorrin Wysłany: 2016-02-27 19:23

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Gamorrin Napisał:
... Yng, Ty trzaskasz te posty z taką częstotliwością, że (na oko) masz ok. 300 rocznie... a może i więcej?

340,21 postów rocznie... chwilowo przerobiłem swój prywatny kalkulator życia i śmierci na przelicznik postów :-)

Jak coś to mam jak zwykle sporo tematów do rozwinięcia i właściwie to je rozwijam...
... najchętniej z osobami, które nadają na tych samych falach...


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


cośtamcoś Wysłany: 2016-02-28 23:08

Nie wierzę!
DYSKUSJA! :D ijeeeeeeaaaaauuuuuiiiiaaa!

Nie no naprawdę też przeżyłem szok jak wróciłem na DP, a tu brakuje tylko tego pustynnego okrągłego krzaczka co hula na wietrze... no myślę że niestety rozwinięcie facebooka i innych serwisów, a także właśnie pewne wyczerpanie , przesilenie tematów, plus zapewne zwykłe znudzenie się zrobiło swoje... aktualnie mamy przeogromne forum, w którym znajduje się wiele wartościowych artykułów, ale niestety też wiele bezwartościowych, mamy multum dyskusji, ale jaki jest sens włączania się do wątku prowadzonego od 1947 i mającego 900 stron długości... a potem się okaże że wypowiadałeś się w nim 3 lata temu i się powtarzasz...

Osobiście uważam, że wszyscy wcześniej się tu wypowiadający mają rację, wszystkie te czynniki nastąpiły i następują... zgadzam się z nimi i też trochę żal, bo jednak DP trzymało poziom. Wiadomo, czasem z pionem bywało gorzej ale przydałby się jakiś zastrzyk energii... jakies odświeżenie.
Amorphous-> może pomyślałbyś o wpakowaniu wszystkich wcześniejszych dyskusji do jednego wątku np: "Pierwsza dekada Dark Planet", tak by dało się kontynuować, wracać i po prostu nie stracić tego co jest, ale także by można było w łatwy sposób znaleźć wątku świeże, aktualne ... takie tabula rasa

i wiem że to nie dział techniczny...ale na miłość nieboską, zlikwiduj potrzebę wpisywania tytułu w każdym poście, nawet w odpowiadaniu bo to wkurwia xD a sensu nie ma... bo pisze się posta, a w tytule każdy stara się cokolwiek wpisać...


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2016-02-29 12:33

Diarmad: nie chcę odbierać Ci radości, ale... dyskusja? Chyba agonalne postękiwanie :)

Woooodyyyy....

I - samotny krzaczek? A taką inwazję widziałeś? :D



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło