Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Zombie Nation III - halloween dark party

Zombiki powracają w każdą noc halloweenową. W Stolicy zapraszamy  na najbardziej zgniłą i przerażającą imprezę "Zombie Nation III - halloween dark party". Specjalny makabryczny wystrój, mrożące krew w żyłach  wizualizacje, ultra-horrorystyczne dźwięki, wydawane przez najokrutniejszych dj-zombików w Polsce. Zapraszamy do klubu Radio Luxembourg w Warszawie.

muzyka: Electro, Industrial, Gothic, New Romantic, Electroclash, oldskull, indie, darkwave, TBM, Future/Fynthpop, RBM... and more...

Wystąpią:

dj 666V
osoba ekscentryczna - z założenia nie ubiąca świata i ludzi. Uzależniony od tequili, czekolady i seksu, miłośnik Scootera, Bjork i Boyda Rice''a. Jego sety charakteryzuje duża zmienność klimatu, oraz wplatanie niepożądanych kawałków w taki sposób, że nikt się nie orientuje.

Betrayal
zwany też Wifehunter, osoba odpowiedzialna za bass, elektronikę i mix w goth-elektonicznym Deathcamp Project. W setach prezentuje gitarowe swoje oblicze. Jego set skonstruowany na potrzeby Zombie Nation na Pewno będzie miłą niespodzianką.

dj H_12
założyciel i dj +TOG od 1999 roku. Odpowiedzialny za organizację imprezy oraz jej identyfikacje wizualną. Muzyk, producent, grafik, twórca wizualizacji. Członek takich projektów jak: Rumours About
Angels, Agonised By Love, hervy, Blindead. Jego sety są energetyczne, pełne szybkości dynamiki, lubi eksperymentować z innymi stylami muzycznymi - niekoniecznie mrocznymi.

dj R.A.D.
Miłośnik brzmień starych syntezatorów, klasycznego EBM''u, synth i future popu. Nie pogardzi też innymi odmianami muzyki dark independent. Animator imprez łączących muzykę gotycką i kulturę fetysz. DJ, dawniej gitarzysta i kompozytor w zespołach gotycko-metalowych.

dj Sthilmann
swoją drogę muzyczną rozpoczął w 2000 roku materiałem demo o nazwie "Remixus Demonicus". Był to zbiór promocyjnych remixów cięższych dźwięków. Do dziś stworzył ponad 40 remixów w stylistyce
klubowej. Jego wszechstronne upodobania muzyczne sprawiają, że na swój remikserski warsztat bierze bardzo zróżnicowane gatunkowo utwory. Od roku 2004 gra jako DJ.

vj comankh
VJ i grafik demoscenowej grupy MadWizards, alter ego K-vass’a, wokalisty Psychotropic Transcendental. ''etatowy'' twórca wizualizacji live dla C.H. District, realizował multimedialne projekty dla zaprzyjaźnionych zespołów (Strommoussheld, Frontside). Współtworzy portal zajmujący się historią pirackiego new media art - intros. c64. org. Współpracował z z wieloma muzykami różnych stylów i orientacji.

szczegóły w naszym kalendarium
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły