Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Zespół Mensko zapowiada teledysk i płytę

Mensko, 3Siostry

Mensko to nowo założony zespół z Mińska Mazowieckiego grający szeroko pojęty rock inspirujący się rockiem spod znaku alternatywy, grunge, garage  w istocie jest projektem zespołu 3siostry, w którym z małymi przerwami i w prawie niezmienionym składzie grają od kilkunastu lat, początek działalności 3sióstr to 2001.

Grupa obecnie pracuje nad materiałem  do obu projektów Mensko i 3siostry, w najbliższym czasie zapowiadają teledysk do jednego z utworów Mensko. Wideoklip ma pojawić się w pierwszej połowie roku, jednak na płytę  longplay musimy poczekać. Zespół zamierza aktywnie koncertować i jednocześnie rejestrować materiał co spowolni prace nagraniowe

W 2016r zespół nagrał sześcio-utworową Ep-kę w ramach promocji rodzinnego miasta. Nazwę wzięli ze starej nazwy miasta z którego pochodzą Mińska Mazowieckiego. Oficjalnie grupa zaczęła koncertować jako Mensko od wiosny 2017. Projekt Mensko miał za zadanie zagospodarowania piosenek nie do końca pasujących do konwencji ciężkiego brzmienia 3sióstr.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły