Amphi Festival 2020
Paradoks
Imprezy :

XIII Stoleti we Wrocławiu

Po prawie czteroletnim zawieszeniu działalności kultowa grupa grająca bezkompromisowy gothic rock zawita ponownie do stolicy Dolnego Śląska, aby zagrać w klubie Firlej. Będzie to pierwszy po reaktywacji występ XIII Stoleti przed polską publicznością. Koncert odbędzie się w sobotę 10 maja.
Zespół XIII Stoleti wypromowany w naszym kraju przy wielkim udziale nieocenionego św. pamięci Tomasza Beksińskiego wystąpi w zmienionym składzie. Nienaruszalny trzon grupy nadal stanowi Petr Stepan (muzyka i teksty) oraz jego brat Pavel (perkusja). Skład uzupełniony jest przez dwoje nowych muzyków. Lider grupy zapowiada set złożony z samych hitów takich jak "Elizabeth", "Karneval" czy "Fatherland".

Klub Firlej otworzy swe podwoje o godzinie 19:00, początek koncertu - godzina 20:00. Po występie XIII Stoleti zaplanowane jest afterparty, które poprowadzi Alkor XIII.

Liczba biletów limitowana do 300 sztuk a ich ceny to 49 PLN w rezerwacji oraz 59 PLN w dniu koncertu. Jak informowaliśmy wcześniej, DarkPlanet objęło oficjalny patronat nad tym wydarzeniem.

Szczegóły w naszym kalendarium.

Strona imprezy:

http://www.xiiistoletishow.oz.pl/

Strona zespołu:

www.maffet.cz/www/xiii

Serdecznie zapraszamy!
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły