Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj płytę Katatonii

Polskie przystanki europejskiej trasy szwedzkiej grupy Katatonia już w przyszłym tygodniu. Tymczasem management zespołu wraz z agencją Go-Ahead odpowiedzialną za koncerty w Krakowie i Warszawie przygotował niespodziankę dla czytelników Darkplanet. Odpowiadając na pytanie: Jaki utwór znalazł się na EPce "The Longest Year" a nie znalazł się na ostatnim albumie grupy? można wygrać ostatnie pełnowymiarowe wydawnictwo grupy, które zespół obecnie promuje - "Night Is The New Day". Mamy do rozlosowania trzy krążki. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@darkplanet.pl do 30 marca podając także w treści maila darkplanetowego nicka.
Koncerty odbędą się 31 marca w krakowskim klubie Loch Ness oraz dzień później w warszawskiej Stodole. Obok Szwedów zagrają także Niemcy z Long Distance Calling oraz doom metalowcy z Swallow The Sun.

Bilety na koncerty dostępne są w przedsprzedaży w cenie 79 złotych między innymi za pośrednictwem sieci Eventim. W dniu imprezy za bilety na występy Szwedów trzeba będzie zapłacić 10 złotych więcej.

Katatonia to szwedzki zespół, znany jako jeden z pionierów doom metalu. Karierę zespołu można podzielić na 3 etapy: podczas pierwszego ich muzyka brzmiała jak doom metal połączony z black metalem, aby w drugim zastąpić black metal, death metalem. Aktualnie zespół tworzy muzykę określaną jako depresyjny rock (więcej).
Komentarze
bliesa : ;*
cross-bow : Oczywiście prawidłowa odpowiedź to "Sold Heart". Płyty otrzymają:...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły