Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Konkursy :

Wygraj książkę Stephenie Meyer - Chemik

Stephenie Meyer, Chemik, Edipresse Książki, thriller, Zmierzch

Wraz z wydawnictwem Edipresse Książki zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z dwóch egzemplarzy książki Stephenie Meyer, "Chemik". Autorka sagi "Zmierzch" powraca z nowym, wciągającym thrillerem, który już dziś, 11 kwietnia ma swoją premierę. Kolejna powieść przełamuje stylistykę fantasy, w jakiej dotychczas poruszała się pisarka i udowadnia, że równie doskonale czuje się ona również w innych realiach. I tym razem świetny pomysł i lekkie pióro przynoszą hit – książkę, która po światowej premierze w listopadzie 2016 roku szturmem zdobywa listy bestsellerów w kolejnych krajach.

"Chemik" to rasowy thriller, w którym żaden element rzeczywistości nie jest taki, jaki się początkowo wydaje, a korupcja sięga wysoko, najwyżej jak to tylko możliwe. Fabuła książki osnuta jest na tak lubianej przez miłośników gatunku teorii spiskowej dziejów i przywodzi na myśl powieści Davida Baldacciego oraz Lee Childa. 

Aby zdobyć egzemplarz książki należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi tytuł innej powieści Stephenie Meyer, niezwiązanej z sagą "Zmierzch", która została zekranizowana w 2013 roku?

Na odpowiedzi czekamy do 25 kwietnia 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: "Intruz". Nagrody otrzymują: Anatol666 oraz...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły