Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj książkę Sekretny dziennik Laury Palmer

Sekretny dziennik Laury Palmer, Jennifer Lynch, David Lynch, Twin Peaks, thriller, Znak, Wydawnictwo Znak

Wraz z Wydawnictwem Znak zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki "Sekretny dziennik Laury Palmer", napisanej przez Jennifer Lynch, córkę reżysera Davida Lyncha. To historia opowiedziana z perspektywy tragicznie zmarłej bohaterki serialu "Twin Peaks", która uzupełnia fabułę nowych odcinków, które można oglądać od maja tego roku. Kolejne mroczne historie wśród sekretnych zapisków bohaterki zostały z entuzjazmem przyjęta przez fanów na całym świecie.

"Drodzy przyjaciele Miasteczka Twin Peaks, chociaż Markowi Frostowi i mnie pierwsze pomysły przyszły do głowy w kawiarni w Los Angeles, zaczęła się w nie wkradać wielka tajemnica lasu – przygnana mrocznym nocnym wiatrem przynosiła wszystko, z czego miało powstać Twin Peaks. Poddaliśmy się temu wiatrowi i przyjęliśmy wszystko jak głęboki, ekscytujący sen. W tym śnie narodziła się Laura Palmer, a także jej pamiętnik. Jennifer Lynch znalazła Sekretny dziennik Laury Palmer w sercu i umyśle samej Laury. (...) Weźmy sobie kawałek placka i kawę i zanurzmy się w tę sekretną opowieść o życiu – życiu dziewczyny, która mieszkała w pobliżu ciemnego lasu w miasteczku zwanym Twin Peaks." - David Lynch

Aby zdobyć egzemplarz książki należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: W którym roku po raz pierwszy ukazał się "Sekretny dziennik Laury Palmer"? 

Na odpowiedzi czekamy do 26 lipca 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

http://www.znak.com.pl/

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: "Sekretny dziennik Laury Palmer" po raz pierws...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły