Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj książkę Mateusza M. Lemberga - Mennica

Mateusz M. Lemberg, Mennica, Prószyński i S-ka, thriller, kryminał, sensacja

Wraz z wydawnictwem Prószyński i S-ka zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki "Mennica", autorstwa Mateusza M. Lemberga. Powieść ukazała się w pierwszej połowie września tego roku. Policjanci, fałszerze, gangsterzy i mordercy jeszcze raz zatańczą w rytm szalonej polki, pod dyktando nominowanego do Nagrody za Najlepszą Kryminalną Powieść Miejską 2014 Mateusza M. Lemberga. W nocy nie słychać w lesie śpiewu ptaków. Samotny pies myśliwski myśli o swoim panu, warując w środku młodnika. Z nudów i głodu gryzie palec dziewczyny, której ciało wyczuł pod darnią.

Samotny mężczyzna siedzi w wyciszonym, ukrytym pomieszczeniu i przygląda się pracującej maszynie offsetowej. Drżą mu dłonie. Tuż obok stoi prasa do wyrobu monet. Jeszcze nie wie, że ta nielegalna mennica przyczyni się do końca jego marzeń.

Policjant, który nie stoi już na straży prawa, wpatruje się w pistolet na półce. Niedługo będzie musiał go użyć, żeby ochronić dobro i miłość. Nie wie, że sprowadzi śmierć, cierpienie i usłyszy samotny krzyk przerażenia ukochanej. Starzec, który przyszedł z zaświatów, milczy. Zbrodnie i sprawy przeszłości właśnie wróciły. 

Aby zdobyć szczęśliwy egzemplarz powieści należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: "Jak brzmi tytuł debiutanckiego kryminału Mateusza M. Lemberga?"

Na odpowiedzi czekamy do 25 października 2015 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: "Zasługa nocy". Nagrodę otrzymują: Cz...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły