Zadra
Lem
Konkursy :

Wygraj książkę Jonathana Carrolla - Kolacja dla wrony

Jonathan Carroll, Kolacja dla wrony, fantastyka, fantasy, thriller, dziennik, Rebis, wydawnictwo Rebis

Wraz z wydawnictwem Rebis zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z dwóch egzemplarzy książki Jonathana Carrolla - "Kolacja dla wrony". Ten wybór krótkich utworów Carrolla jest swoistą mapą po światach wyobraźni pisarza. Składają się na niego fragmenty autobiografii, spostrzeżenia na temat związków międzyludzkich i chwytane na gorąco codzienne zdarzenia. Bez względu na to, czy autor mówi o miłości, książkach, psach czy jedzeniu, zawsze odsłania przed nami kawałek siebie, zawsze jest otwarty na magiczne chwile, które przynosi życie.

Jonathan Carroll to jeden z najpopularniejszych w Polsce pisarzy amerykańskich. Wiedeńczyk z wyboru, twórca magicznych światów przelanych na karty książek. REBIS opublikował wszystkie jego powieści – m.in. najsłynniejszą "Krainę Chichów" (polecaną w Polsce przez Stanisława Lema; Carroll uczył w Wiedniu jego syna, Tomasza), a także "Dziecko na niebie", "Śpiąc w płomieniu", "Zakochanego ducha", trzy zbiory opowiadań i jeden zbiór scenariuszy filmowych oraz książkę-blog "Oko dnia".

Aby zdobyć egzemplarz książki należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi tytuł zbioru opowiadań Jonathana Carrolla, w którym znalazły się m.in. historie "Pokój Jane Fondy" czy "Zmęczony Anioł"?

Na odpowiedzi czekamy do 20 czerwca 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

https://www.rebis.com.pl/

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: "Upiorna dłoń". Nagrody otrzymują: bastet667...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły