Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj grę Boss Monster Następny poziom

Boss Monster Następny poziom, Boss Monster, gra karciana, Pixel Heaven, Fabryka Kart Trefl

DarkPlanet i Fabryka Kart Trefl zapraszają do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden w dwóch zestawów gry karcianej "Boss Monster Następny poziom". Wciel się w rolę złoczyńcy rodem z retro gier wideo, zostań jednym z dwunastu bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni i hybrydowi bohaterowie. 

"Boss Monster: Następny poziom" można (ale nie trzeba) łączyć z grą podstawową "Boss Monster". Będzie wówczas mroczniej, zabawniej i z większą ilością pikseli! W pudełku znajduje się 160 zupełnie nowych kart z kolorowymi, pikselowymi ilustracjami, w tym 12 całkiem nowych bossów, a także Instrukcja i skrót zasad.

"Boss Monster", podstawowa gra o nieustraszonych pogromcach bohaterów, powstała za sprawą dwóch braci Chrisa i Johnny'ego O’Neal. Zaczęło się od fascynacji starymi, klasycznymi grami wideo, potem pojawił się pomysł... A gdyby tak odwrócić stereotypowe role i wcielić się w potwora, który ma za zadanie zwabić i zgładzić bohaterów, odebrać im dusze? Czy nie było by fajnie gdyby potwory, czyli rywalizujący ze sobą gracze, budowali lochy z pułapkami, śmiertelny tor przeszkód dla bohaterów? Twórcy gry zbierali fundusze na publikację gry za pomocą crowdfundingowej platformy Kickstarter. Mieli nadzieję uzbierać 12 tysięcy dolarów, obawiali się jednak, że kwota może okazać się zbyt wysoka. Nieoczekiwanie w ciągu 30 dni udało im się zebrać zawrotną sumę 215 tysięcy dolarów.

Aby zdobyć grę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: W jakiej kategorii gra "Boss Monster" została uznana najlepszą grą roku podczas imprezy Pixel Heaven 2016?

Na odpowiedzi czekamy do 21 maja 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

Polskie wydanie: Fabryka Kart Trefl-Kraków

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: w kategorii Total Blackout. Nagrody otrzymują:...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły