Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Theatre Of Tragedy - Forever Is The World

"Forever Is The World" to tytuł najnowszego, siódmego już albumu gothic metalowego Theatre Of Tragedy. Na oficjalnej stronie grupy podano informację, że prace nad nim zostały zakończone i trafi on do sklepów w USA 13 września, zaś w Europie będzie go można nabyć pięć dni później. W obydwu przypadkach wydawcą płyty jest AFM Records. Wydawnictwo będzie dostępne w trzech różnych werskjach: standardowym wydaniu pudełkowym, w limitowanym digipacku (z jednym utworem bonusowym) oraz w ściśle limitowanym dwupłytowym winylu, na którym znajdą się dwa dodatkowe kawałki.
"Forever Is The World" powstawał w Room 13 Studio w Olso pod okiem producenta Alexandra Møklebusta, znanego ze współpracy z takimi formacjami jak Zeromancer, Seigmen, Gate, Monomen czy Delaware.

Mastering płyty odbył się w Cutting Studio w Szwecji, a odpowiedzialność za ten proces wziął na siebie Bjørn Engelmann. Okładkę wydawnictwa zaprojektował Thomas Ewerhard.

"Forever Is The World" jest drugą płytą zarejestrowaną z nową wokalistką Nell Sigland, która w 2004 roku zastąpiła za mikrofonem Liv Kristine. Poprzedni album grupy "Storm" ukazał sie w 2006 roku.

Tracklista:

1.Hide and Seek
2.A Nine Days Wonder
3.Revolution
4.Transition
5.Hollow
6.Astray
7.Frozen
8.Illusions
9.Deadland
10.Forever is the World

Oficjalna strona: www.theatreoftragedy.com
Profil MySpace: www.myspace.com/pagesoftragedy
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły