Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

The Sisters Of Mercy - 6 i 7 października w Polsce

The Sisters Of Mercy, A.A. Williams, Knock Out Productions

Dwa polskie koncerty The Sisters Of Mercy odbędą się już w najbliższą niedzielę oraz poniedziałek. Zespół pojawi się 6 października we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później, 7 października w krakowskim klubie Studio. W koncertowej setliście możemy spodziewać się najbardziej znanych utworów grupy z "Temple Of Love", "Lucretia My Reflection", "More" czy też "This Corrosion" na czele.

Prezentujemy dokładny plan koncertów.

Oto rozkład jazdy zbliżających się koncertów:
17:30 - Drzwi
19:00-19:45 - A.A. Williams
20:15-... - The Sisters Of Mercy

Koncert w Krakowie cieszy się bardzo dużą popularnością! Wszystkim zainteresowanym występem The Sisters Of Mercy w klubie Studio radzimy nie zwlekać dłużej z zakupem biletów. Może ich zabraknąć w dniu koncertu.

Jednocześnie przypominamy, że koncert we Wrocławiu został całkowicie wyprzedany. Bilety na ten koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Nie będzie można ich zakupić również w dniu koncertu. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie!

Bilety kolekcjonerskie na koncert The Sisters Of Mercy w Krakowie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock:

The Sisters Of Mercy to legenda powołana do życia przez chimerycznego i obdarzonego niesamowitym głosem wokalistę Andrew Eldritcha w Leeds w 1980 roku. Choć od dawna nie nagrała ani nie wydała niczego nowego, formacja jest cały czas inspiracją dla wielu wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki.

Dorobek Sióstr Miłosierdzia obejmuje trzy albumy studyjne, dwie składanki, trzy EP-ki i kilkanaście singli. I więcej raczej nie będzie. Można liczyć co najwyżej na reedycje oraz kompilacje. Ale kapela Eldritcha regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje, których trochę ma w zanadrzu, by wspomnieć "Lucretia My Reflection", "Temple Of Love", "Dominion", "Vision Thing", "More", "This Corrosion". Andrew lubi do Polski przyjeżdżać, wielką sympatią darzy między innymi Kraków, w którym występował już parokrotnie.


A.A. WILLIAMS (Wielka Brytania) dark folk, ambient, post rock:

Na początku 2019 roku o A.A. Williams słyszało jeszcze niewielu, ale szybko zaczęło się to zmieniać, bo na talencie Angielki poznali się mistrzowie w wyszukiwaniu wyjątkowych artystów undergroundowych, czyli organizatorzy kultowego Roadburn Festival. Wzorem kultowego skeczu Monty Pythona można napisać – i tak to się zaczęło.

Koncert na prestiżowej imprezie był dla A.A. Williams przełomem. Fanów uwiódł wyjątkowy wokal, delikatny i powstały jakby ze zmieszania melancholii, zmysłowości i cierpienia, któremu towarzyszy muzyka orbitująca pomiędzy planetami z napisem mroczny folk, post rock oraz ambientową planetoidą. Jeśli ktoś zakochał się w dokonaniach Chelsea Wolfe, a przy tym chętnie sięga po nagrania Emmy Ruth Rundle i wielkiej PJ Harvey, z całą pewnością będzie czerpał przyjemność z muzyki A.A. Williams. Angielka nagrywa dla Holy Roar Records, a w 2019 wydała swoją pierwszą, imienną EP-kę.


Zagrają:
THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock
A.A. Williams (Wielka Brytania) dark folk, ambient, post rock

Kiedy: 6 października (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 7 października (poniedziałek) 2019
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert w Krakowie dostępne są na:
https://sklep.knockoutprod.net
https://www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły