Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Suffocation - Blood Oath

Legenda ekstremalnego metalu - nowojorski Suffocation ujawnił datę premiery najnowszego albumu "Blood Oath". Płyta ukaże się 3 lipca w Niemczech za pośrednictwem Nuclear Blast Records, a 7 lipca w Ameryce Północnej. Prace nad szóstą studyjną płytą trwają od dnia 31 stycznia. Od strony technicznej zespół wspomaga producent Joe Cincotta, z którym muzycy współpracowali przy nagraniu dwóch poprzednich płyt. Miksem i masteringiem nagrań zajmie się Zack Ohren (znany ze współpracy z All Shall Perish, Decrepit Birth). Pomysł na projekt graficzny okładki został powierzony osobie Jon Ziga (kooperował m.in. z Deeds Of Flesh czy z Disgorge).
Zespół nie ustalił jeszcze kolejności tracklisty, na krążku znajdą się utwory: "Mental Hemorrhage", "Dismal Dream", "Undeserving", "Confines of Disillusion", "Blood Oath", "Come Hell Or High Priest" and "Provoking the Disturbed".

Dnia 29 marca na koncercie w klubie The Boardwalk w Sacramento zespół zaprezentował nowy utwór "Mental Hemorrhage". Do obejrzenia poniżej tekstu.

Jak wynika z opublikowanego raportu z postępu pracy w studio, Suffocation zakończył nagrania ścieżki perkusji, basu i gitary. Aktualnie dogrywane są partie solowe gitary i wokale Franka. Ponadto w trakcie końcowych nagrań płyty "Blood Oath" zespołowi towarzyszy operator kamery Jon Bickford, którego praca zostanie uwieczniona na czwartym DVD formacji.

Perkusista Suffocation, Michael Smith, ujawnił kilka szczegółów na temat nadchodzącego albumu: "pozostaniemy wierni temu, co robimy od 20 lat, nie zmienimy naszego stylu i oryginalnego podejścia do gatunku. Mamy określoną grupę fanów, na których się koncentrujemy. Uważam, że "Blood Oath" będzie zawierał wszystko, co zespół stworzył przez dwie dekady działalności. Nasz wpływ na gatunek i podejście do muzyki nie uległy zmianie".

Suffocation niedawno zakończył występy w ramach North American Tour jako bezpośrednie wsparcie Carcass. Zespołom towarzyszyły także 1349, Rotten Sound i Aborted.

Ostatni album Suffocation - " Suffocation", została wydany we wrześniu 2006 roku.

Suffocation obecnie tworzą:

Frank Mullen - wokal
Terrance Hobbs - gitara elektryczna
Guy Marchais - gitara elektryczna
Derek Boyer - gitara basowa
Mike Smith - perkusja

Oficjalna strona internetowa: www.suffocation.us
MySpace: www.myspace.com/suffocation

Utwór "Mental Hemorrhage" na platformie YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=Lfzmivw3lBY
Komentarze
DEMONEMOON : Ja tam słyszę amerykańską scene :)
Harlequin : Mnie się ten kawałek podoba :) w sumie to suffo jakie znamy :))
Morgan555 : To z pewnoscia Placebo! :D
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły