Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Slayer na Mystic Festival

Po dwuletniej przerwie tego roku znów będziemy mieli okazję oglądać czołową thrashmetalową kapelę w akcji. Araya z ekipą zawita 5 czerwca 2007 roku do katowickiego Spodka by wziąść udział w Mystic Festival. Dołączą oni tym samym do Iron Maiden, Nightwish, Kreator'a, Emperor'a, Gamma Ray i Satyricon, którzy to wcześniej mieli okazję występować na tym festiwalu.
Zapewne usłyszymy kawałki z ich ostatniego albumu "Christ Illusion" z 2006, który wciąż jest przez nich promowany jednak z całą pewnością można liczyć na starsze szlagiery takie jak Raining in Blood, Season in the Abbys czy South of Heaven.
Po ich ostatnim występie w 2005 roku w warszawskiej Stodole (na którym miałem przyjemność być) można powiedzieć, że Slayer jest kapelą godną zobaczenia na żywo, przy której nie da się dobrze nie bawić. Można z czystym sumieniem powiedzieć, że ściana dźwięku jaką nam zapodadzą będzie godna wydanie 120 [(płyta główna i sektor czerwony (E,F,G,K,L,M)] czy 150 [Sektor czerwony (H,J)] złotych na bilet.
Do zobaczenia na koncercie.
Komentarze
would : Oj, ja miałam "możliwości" do skupienia się na organizacji, bo niestety...
cross-bow : relacja wkrótce - muszę znaleść chwilę na konstruktywne ujęcię s...
would : Więc oto moje wspomnienia po Mysticu: (Zaczne od mniej miłych) Orga...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły