Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Skeletal Remains wkrótce przyjadą do Polski

Skeletal Remains, Knock Out Produtions.

Dotychczasową dyskografię Skeletal Remains zamyka kompilacja „Desolate Isolation”, wydana w 2021 roku przed Century Media Records. Podczas nadchodzącej trasy grupa będzie także promować swój najnowszy album „The Entombment of Chaos”, który ukazał się rok wcześniej.

Na koncert Skeletal Remains zapraszamy 2 czerwca do wrocławskiego klubu Akademia. Bilety kolekcjonerskie na to wydarzenie są już dostępne tutaj.

SKELETAL REMAINS (USA) death metal:

Tradycję trzeba szanować. Także tradycję death metalu. Mało kto robi to tak udanie, jak czwórka Kalifornijczyków ze Skeletal Remains. Powstała w 2011 roku formacja wspaniale przekazuje kolejnym pokoleniom w odświeżonych szatach styl, który współtworzyli ponad 30 lat temu Obituary, Morbid Angel, Death, Cannibal Corpse, czy Pestilence.

Starą szkołę odświeżono nowoczesnym brzmieniem oraz ozdobiono nieprawdopodobną intensywnością, choć i Skeletal Remains zdarzy się czasem wpleść jakiś bardziej melodyjny patent. Dowody na to, że hołd dla death metalowego old schoolu w wykonaniu Mike'a De La O (gitara), Chrisa Monroya (gitara, wokal) i Noah Younga (gitara basowa) jest najwyższej próby, można znaleźć, choćby na świetnej płycie "The Entombment Of Chaos" z 2020, której okładkę ozdobił legendarny Dan Seagrave, zmiksował Dan Swanö, a na którą Skeletal Remains nagrali także świetny cover Disincarnate. Po sesji tego albumu w składzie pojawił się bębniarz Pierce Williams, który zastąpił Charliego Koryna.

- FACEBOOK
- YOUTUBE
- INSTAGRAM


Wystąpią:
SKELETAL REMAINS (USA) death metal

Kiedy: 2 czerwca (czwartek) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 59/69 zł - przedsprzedaż, 80 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły