Amphi Festival 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Skandal

Pub Skandal znajdujący się w Częstochowie przy ul. Garibaldiego 3 jest to pub nastawiony typowo na klientelę w tzw. klimacie. Swoją działalność Skandal zainaugurował w październiku 2006 roku. Od samego początku zaczęli do niego przychodzić ludzie słuchający muzyki cięższej i klimatycznej. Pewnie to za sprawą wystroju - sklepienia jak w lochu, wszystko w lakierowanym krzemieniu, nagrobek, skrzynia, tarcze itp.
W pubie można usłyszeć różną muzykę - od surowego black metalu, po delikatny gothic. Puszczane są często utwory na życzenie klienta, gdyż (nie chwaląc się) mamy całkiem spore pojęcie o muzyce i różnych zespołach, a więc można do nas spokojnie uderzać.

Jesteśmy także zaopatrzeni w scenę, gdzie mogę odbywać się różne występy (odbyło się u nas już dwa razy jam session, koncert oraz kabaret) oraz oświetlenie estradowe. Na stanie są też: szafa grająca, automat do darta oraz piłkarzyki.

Imprezy tematyczne są u nas średnio raz na tydzień lub dwa tygodnie. Miały tu miejsce już naprawdę różne imprezy - z muzyką gotycką, blackową, folkową, heavy, electro, rockową itd. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje na ciekawe imprezy czy wydarzenia, a więc proszę śmiało pisać: decadence@o2.pl.

Zapraszam wszystkich serdecznie do odwiedzenia Skandalu przy okazji pobytu w Częstochowie. Pozdrowienia w imieniu całej skandalicznej załogi!

Adres: Garibaldiego 3, Częstochowa
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły