Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Six Feet Under - Graveyard Classics III

Choć dwie poprzednie części "coverowej" serii nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem metalowych koneserów, amerykańska grupa Six Feet Under zdecydowała się iść w zaparte, nie zwracać uwagi na grymasy i krytykę fanów i wydać trzeci odcinek kompilacji "Graveyard Classics III". Wydawnictwo wypełnią, jak zwykle, interpretacje rockowych i metalowych klasyków wyselekcjonowanych przez florydzką kapelę. "Zabraliśmy się za kompilowanie tej i wcześniejszych części "Graveyard Classics" głównie z racji ogromnej chęci wyszukania nagrań, które ukształtowały w przeszłości nasz gust, rozpoczęły w pewnym sensie pewien etap naszej edukacji muzycznej - kawałki, których namiętnie słuchaliśmy nie będąc jeszcze zawodowymi muzykami" - tłumaczy Barnes. Płyta trafi do sprzedaży  19 stycznia nakładem Metal Blade Records.
"Znów więc jest to wybór kawałków, które dźwięczały nam w uszach przed ostatnie lata jak i piosenki, które w naszym odczuciu brzmiałyby ciekawie w "sixfeetunderowej" formule death/groove metalu. Przez lata nagrywania coverów nasi fani domagali się zmajstrowania własnej wersji jakiegoś kawałka Metalliki czy Slayer. To było coś co chcieliśmy zrobić już dawno, te dwie kapele miały ogromny wpływ na naszą twórczość jak i ogromny wpływ na wiele pokoleń death metalu w ogóle - wyjaśnia Barnes.

"Podsumowując... to hołd na cześć wspaniałych nauczycieli, którzy mieli i mają wpływ na nas, jak i na świat muzyki metalowej. Mamy nadzieję, że nasi fani będą zadowoleni".

Tracklista:

01. A Dangerous Meeting (Mercyful Fate Cover)
02. Metal On Metal (Anvil Cover)
03. The Frayed Ends Of Sanity (Metallica Cover)
04. At Dawn They Sleep (Slayer Cover)
05. Not Fragile (Bachman Turner Overdrive Cover)
06. On Fire (Van Halen Cover)
07. Pounding Metal (Exciter Cover)
08. Destroyer (Twisted Sister Cover)
09. Psychotherapy (Ramones Cover)
10. Snap Your Fingers, Snap Your Neck (Prong Cover)

Oficjalna strona internetowa: www.sfu420.com
MySpace: www.myspace.com/sixfeetunder
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły