Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Sabaton - nowe zremasterowane płyty

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w piątek 24 września ukazały się wyczekiwane przez fanów zremasterowane edycje czterech pierwszych albumów szwedzkiej grupy Sabaton, dodatkowo wzbogacone o nową szatę graficzną i oczywiście nową muzykę: wersje live znanych kompozycji, covery, a przede wszystkim utwory absolutnie premierowe. Jednym z nich jest "Swedish Pagans", hymn tekstowo sięgający w zamierzchłą przeszłość Szwecji i mitologię nordycką, a jednocześnie idealnie nadający się na np. sportowe imprezy masowe w celu błyskawicznego dodania animuszu ulubionej drużynie piłkarskiej lub hokejowej.

Owa pieśń we fragmencie ilustruje reklamówkę ww. reedycji zamieszczoną w serwisie YouTube, a co niezwykle istotne i być może nieco zaskakujące, jest również wykonywana na koncertach, np. w szwedzkim mieście Karlstad w miniony weekend. Istnieje zatem spora szansa, że na niektórych/wszystkich 4 zbliżających się koncertach zespołu Sabaton w Polsce znienacka zabrzmi "Swedish Pagans", na pewno zaś będzie można zakupić tam Re-Armed Editions albumów sprzed ery Coat Of Arms, jak i tę właśnie ostatnią płytę oraz całe mnóstwo innych atrakcyjnych gadżetów.

Koncerty zespołu w Zaandam, Nijmegen, Hanowerze, Paryżu, Antwerpii (2 na przestrzeni 5 dni!), Helsinkach i Turku są wyprzedane, w przypadku wielu innych miejsc dostępne pule są już na wyczerpaniu. Wskutek ogromnego popytu koncerty w Kolonii i Zagrzebiu zostały przeniesione do większych hal. Biletów na polską część trasy World War Tour sprzedało się już w sumie ponad 3 tys., a tych, które pozostały, ubywa w bardzo szybkim tempie - wiele wskazuje na to, że niebawem koncerty w Polsce również ogłaszane będą jako wyprzedane, dlatego osoby chcące dostać się na nie zdecydowanie powinny mocno pospieszyć się z kupnem biletów.

08.11 - Kraków, Studio
10.11 - Katowice, Mega Club
11.11 - Łódź, Dekompresja
12.11 - Rzeszów, Pod Palmą

Bilety dostępne są w sieci Eventim i kilkuset ich placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, Kolporter, Ruch.
Bilety kolekcjonerskie dostępne od pt. 1 października w klubach i wybranych sklepach muzycznych - uwaga! - tylko w przypadku wcześniejszego niewyczerpania pul biletów sieciowych

organizator: Agencja MA-IN
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły