Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Recenzje :

Rust On The Ax - Luciferian Poetry

Luciferian Poetry, Rust On The Ax, Pierwotne Znaczenie, Erirtis Sicud Dii, Heerwegen Tod Production

„Luciferian Poetry” nie jest regularnym albumem Rust On The Ax, a powrotem do dwóch demówek wydanych samodzielnie w formacie CDr. Zarówno „Pierwotne Znaczenie”, jak i „Erirtis Sicud Dii” zostały nagrane i wydane w 2013 roku, a dwa lata później, opublikowała je Heerwegen Tod Production na kasecie i pod nową, wspólna nazwą. Wkładka wprawdzie rozdziela oba, znajdujące się na oddzielnych stronach, wydawnictwa i ukazuje ich pierwotne okładki, ale ja potraktuje je jako jedną całość.

Bo wszystko to jest bardzo podobne. Twórczość Rust On The Ax dzieli się na dwa rodzaje. Jak jest wokal i jak go niema. Jak nie ma to można jeszcze próbować wczuć się w klimat, ale jak tylko pojawia się to dręczycielskie rzężenie to jest to po prostu nie do zniesienia. Bleeee, leeee, leee, lee chroboczą jakieś smutki, gorzkie żale i tak kurwa przez półtorej godziny. Nic to nie daje. Nic z tego nie wynika. Nie wiem po co to charczeć tyle czasu. Jedyna refleksja jaka mi przychodzi do głowy, to mogę podpowiedzieć, że mówi się zapomniani, a nie zapomnieni.

Sytuację choć trochę ratują momenty kiedy tego głosu nie ma i na szczęście jest ich sporo. Są tu różne ciekawe i wpadające w ucho elektroniczne kombinacje i klawiszowe rozlewiska, ale po pierwsze przytłumione i zamazane szumem taśmy, a po drugie nie są one w stanie zatrzeć ogólnego fatalnego wrażenia. Długie to i strasznie marne.

Tracklista:

Eritis Sicut Dii
01. Salvation
02. Tajemnice Popiołów
03. Poena Damnations (Bezcieleśni)
04. Eritis Sicut Dii
05. Pierwotne Znzaczenie
06. Koniec Czasu Twojego Boga
Pierwotne Znaczenie
07. Las Obłąkania
08. Thy Dying Sun
09. Rituum Tenebraum
10. Żądza Mizantropijnej Rozkoszy
11. Last Supper
12. Dimension Of Nothingness

Wydawca: Heerwegen Tod Production (2015)

Ocena szkolna: 2

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły