Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Różni Wykonawcy - Wilde Jaeger

Pod koniec stycznia 2008 roku wytwórnia Steinklang Records przygotowała unikalne wydawnictwo dla fanów muzyki inspirowanej folkiem i rytualną muzyką pogańską. Przez pierwsze miesiące nowego roku będzie można nabyć specjalną edycję, do której dodano drugi, bonusowy dysk z nagraniami grup Sangre Cavallum, Raunend, Werkraum, Jägerblut, Elli Riehl czy Thelema oraz zadziwiającą 24 stronicową książeczkę, której okładkę zdobi graficzna praca Markusa Wolffa, będącego jednocześnie autorem okładki dla całego wydawnictwa. Kompilacja o nazwie Wilde Jaeger jest pierwszą częścią z serii "Men, Masks & Myth". Pod koniec 2008 roku ukaże się druga część wydawnictwa w wersji książkowej.
Sama płyta jest unikalna chociażby ze względu na specyfikę nagrywania utworów, które mają trafić na album. W większości kompozycje były nagrywane w inspirujących do tego miejscach, mi.n pobliskich lasach, czy głębokich dolinach. Projekt Wilde Jaeger skupia muzyków zespołu Sturmpercht oraz zaprzyjaźnionych z bandem formacji.

Książka, która ukaże się pod koniec roku 2008 ma na celu przybliżyć pasjonatom gatunku historie pogańskich mitów, legend i tradycji. Wydawnictwo będzie zupełnie różniło się od wszystkich innych publikacji o tej tematyce: będzie to wizualne święto dla oczu, które silnie oddziałuje także na serce i na duszę. Będzie to mniej kompendium szczegółów i folklorystycznych esejów, a więcej zbiór obrazów, zdjęć miejsc i innych "wehikułów czasu", które cofną nas w legendarne czasy pogaństwa i folkloru. Książka będzie uzupełniona o CD na którym zarejestrowano nagrania przedstawiające zwyczaje i obrządki folkloru i pogaństwa.

Tracklista:

CD 1:

01. Svarorgh - Das Raunend Gebirg
02. Werkraum - Heirre Rîfe
03. Sangre Cavallum - Velho, Velho
04. A Minorty Of One - Die Nachtschar
05. Allerseelen - Rauhnachtmaske
06. Heiliges Licht - Der Bölimann
07. Waldteufel - Rabenbrot
08. Scivas - Nacht Und Nebel
09. Hamramr - Werden
10. Haberfeld - Das Treiben Von Wölkam
11. Ernte - Der Krampus Kommt
12. Teatro Satanico - Altar Knotto

CD 2:

01. Fanes - Om Selvarech
02. Sturmpercht - Das Letzte Zapfenmanderl
03. Magdalena - A Broada Weg
04. Elli Riehl - Wildes Kraut
04. Jagerblut - Klogmuada
05. Hekate - Tannkönig
06. The Joy Of Nature - Persona
07. Soulsearch - Aus Alten Tagen
08. Jahrtal - Innsbruck, Ich Muß dich Lassen
09. Foresta Di Ferro - Schignano
10. SagenToeterRiharcSmilesTrollFerd - Die Sennin
11. Thelema - Bergandacht
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły