Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Różni Wykonawcy - Sittin' In The Bar Of Hours

Polish Tribute To The Sisters Of Mercy - "Sittin' In The Bar Of Hours" to wyjątkowe wydawnictwo, które ukazało się nakładem Gothart Lebel. Na płycie, której patronuje DarkPlanet.pl znajduje się 14 utworów, w tym 11 studyjnych i 3 koncertowe. Wśród wykonawców, którzy zaprezentowali swoje wersje utworów Sióstr Miłosierdzia znaleźli się między innymi: CETI, Carnal, Monstergod, Newbreed czy Carrion.
Płyta ukazała się w grubej skórzanej oprawie z haftowaną srebrną nicią okładką. Za grafikę odpowiedzialne są Karolina Szczur i Karolina Wojdak. W środku znajduje się wkładka na której widnieje między innymi charakterystyka wszystkich wykonawców, którzy brali udział w jej nagraniu. Jak przekonuje wydawca nie jest to zwykły Tribute, a album, który ma za zadanie w sposób autorski i indywidualny dotykać twórczości The Sisters Of Mercy, tak by każdy odnalazł w tych kompozycjach ducha zespołu a zarazem wyjątkowość odtwórcy.

Płyta dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych, za pośrednictwem www.gothart.pl i kosztuje 65 zł. Niebawem recenzja oraz konkurs związany z tym wydawnictwem.

Tracklista:

01. Carnal - More
02. CETI - Detonation Boulevard
03. Inshade - I Was Wrong
04. Interzone - Vision Thing
05. IVAR & Katarina - 1959
06. Lilith (Radom) - Ribbons
07. Monstergod - Dominion-Mother Russia
08. Newbreed - Lucretia, My Reflection
09. Vena Valley - Walk Away
10. Carrion - This Corrision
11. Chaos - Alice
12. Vena Vallley - Walk Away (wersja koncertowa)
13. Lilith - Ribbons (wersja koncertowa)
14. Interzone - Alice (wersja koncertowa)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły