Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Pub Korba

Pub Korba powstał w lutym 2009 roku ku wielkiej uciesze zarówno fanów ciężkiego brzmienia jak i motocyklistów i do dzisiaj ma się bardzo dobrze.
W lokalu usłyszeć można muzykę rockową w najszerszym tego słowa znaczeniu - od bluesa po black metal. Co sobotę odbywają się koncerty przeróżnych kapel. Zagrali już m.in. The No Mads, Stos, Rockomotive, Ulcer Uterus, Beerhead i wielu innych.

Knajpa oferuje wyjątkowy klimat, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu! Napijesz się m.in. piwa Lech, Tyskie oraz motocyklowego Horse Power i wielu innych. Ponadto serwują tam kilkanaście rodzajów alkoholi. Cena piwa jest niezbyt wygórowana: lane 4,5zł, butelkowe 5 zł. Gdy zgłodniejesz możesz zakupić zapiekankę, pizzę, orzeszki, chipsy i paluszki.

Jest również ogródek piwny otwarty od maja, w którym można pogrillować.

Dojazd do knajpy jest bardzo prosty. Z centrum Katowic najłatwiej dojechać:
z ul. 3go Maja: tramwajami nr 0 i 11, z rynku: tramwajami nr 6 i 19.
Wysiadasz na przystanku WPKiW Wesołe Miasteczko. Wystarczy cofnąć się do przejścia dla pieszych i przejść na drugą stronę ulicy. Jesteś na miejscu. Od strony Bytomia/Chorzowa: dojedziesz również tramwajami nr 6, 11 i 19. Wysiadasz na przystanku WPKiW Wesołe Miasteczko, przechodzisz na drugą stronę ulicy i jesteś na miejscu. Poza tym można dojechać autobusami nr: 6, 7, 23, 51, 109, 110, 673, 674, 830; wysiadasz na przystanku Dąb Kościół, idziesz parę metrów wzdłuż torów tramwajowych do skrzyżowania i jesteś na miejscu.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 15-24
piątek - sobota: 15-...
niedziela: 17-24

Adres: ul. Złota 1, Katowice
(naprzeciw wejścia do "Wesołego Miasteczka")
Telefon: 600 716 463
E-mail: polew.korba@gmail.com
Strona internetowa: www.pubkorba.prv.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły