Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Ostatnia płyta AC/DC?

Jak donosi wytwórnia Sony BMG, nowa płyta AC/DC ma ukazać się 27 października, materiał powstaje w Vancouver. Równolegle z premierą albumu rozpocznie się pożegnalne tournée zespołu. Od czasu wydania ostatniego krążka "Stiff Upper Lip" w lutym 2000 roku coraz więcej mówi się o zawieszeniu działalności AC/DC.
Zespół jest już co najmniej wiekowy. Cyfry jednak mówią same za siebie. Publiczność z całego świata chce ich z powrotem. Do dzisiaj bowiem AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie, wliczając w to ponad 69 milionów w samych Stanach Zjednoczonych. "Back In Black" został sprzedany w ponad 42 milionach kopii, w tym ponad 22 miliony w USA, dzięki czemu jest drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii oraz najlepiej sprzedającym się albumem jakiegokolwiek zespołu.

Nowa płyta, funkcjonująca jak na razie pod roboczym tytułem "Black Ice" powstawała w Vancouver pod okiem Brendana O'Briena. Jako singiel zwiastujący wydawnictwo wybrano utwór "Runaway Train". Prawdopodobnie usłyszymy go jeszcze w sierpniu.

Oficjalna strona internetowa: www.acdc.com
MySpace: www.myspace.com/acdc
Komentarze
HardKill : Fakt :? troszkę koleś przesadził :P hehe http://www.clanofxym...
Sumo666 : AC/DC sa najwieksi z wielkich, Stonesów bija na glowe :) A ten kto nie zna kil...
IronMaidenFanka : mi się to ich specyficzne granie podoba :)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły