Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy album Hate Eternal w przyszłym roku

Sesja nagraniowa piątego albumu rozpoczęta - dumnie zakomunikowali muzycy death metalowego Hate Eternal. W tym celu członkowie tria zamknęli się w należącym do lidera grupy, Erika Rutana studiu Mana Recording Studios w St. Petersburgu na Florydzie gdzie przez najbliższe miesiące nagrywać i dopracowywać będą kawałki na kolejną płytę. "W ostatnich dwóch miesiącach skupiliśmy się na przedprodukcji nagrań, które powstawały w ciągu ostatniego roku na trasie koncertowej i w czasie wolnym od zajęć. Czuję, że nagraliśmy jeden z najcięższych i najlepszych albumów Hate Eternal - zły, intensywny, szalony i chory" - zapewnia wokalista/gitarzysta kapeli, Erik Rutan.
Wspólnie z Rutanem nad utworami pracują perkusista Jade Simonetto oraz JJ Hrubocvak (na co dzień wokalista brutal/deathmetalowego Vile), pełniący rolę basisty od zeszłego roku.

"Moim nadrzędnym celem było poszerzyć brzmienie kapeli - do dotychczasowego, wypracowanego stylu dorzucić nową, lepszą dynamikę, trochę dysonansów i  zwrotów. Sądzę, że stworzyliśmy coś bardzo wyjątkowego i szczególnego" - wyjaśnia frontman zespołu.

Przewidziana data premiery materiału do początek przyszłego roku. Jego wydawcą będzie Metal Blade Records.

MySpace: www.myspace.com/haeteternal
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły