Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Mouse On The Keys z wizytą w Polsce

Na cztery koncerty, w marcu, do naszego kraju przyjedzie japońska grupa Mouse On The Keys. To instrumentalne trio pochodzące z Tokio, które w swojej twórczości sięga od jazzu poprzez post rock do elektroniki. Ich niezwykłe połączenie brzmienia perkusji z dwoma klawiszami, tworzy ciężką do opisania, mieszankę stylów. W swych kompozycjach łączą amerykański post-hardcore z teraźniejszą muzyką klasyczną, podobnie jak jazz z różnorodnymi stylami muzyki dance. Dzięki swoim niesamowitym występom oraz wizualizacjom, są w stanie przekształcić każde miejsce w pewnego rodzaju wirtualne Tokio. Wrocławskiemu koncertowi, który odbędzie się 12 marca w klubie Firlej patronuje Darkplanet.
Grupa odwiedzi także 9 marca Gdynię, gdzie zagra w klubie Ucho, dzień później zawita do poznańskiego Blue Note, następnie odwiedzi Kraków kończąc swoją wizytę we Wrocławiu.

Tam obok gości z Japonii zagra także Rekombinacja - solowy projekt wrocławskiego artysty znanego między innymi z Dekombinacji, Korporatia czy Kombinat. Jak sam mówi, tworzy kompozycje dla ludzi, dla których codzienność jest niepokojąca, skomplikowana i pełna sprzeczności.

A także Guantanamo Party Program oraz Wojtek Cichoń. Szczegóły koncertu w Firleju oraz dodatkowe informacje o artystach znajdują się w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły