Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Monstrum wydaje album

Jak podaje oficjalna strona zespołu Monstrum, na 22 listopada planowana jest premiera trzeciego w dorobku grupy studyjnego krążka pt. "Imperium Zapomnienia". Nagrań albumu dokonano w rzeszowskim Underground Sonic Studio. Producentem i realizatorem albumu jest Leszek "Czubek" Wojtas. Wydawcą albumu jest firma Sonic Alternative Music Group Pawła Tylko. Na premierowym krążku znajdzie się 10 utworów. Gościnny udział w sesji nagraniowej wziął Adrian Adi Adamski (instrumenty klawiszowe).

Dwa, promujące album utwory ("Czerwona Śmierć" , "Twierdza"), są dostępne do pobrania i odsłuchania poprzez oficjalną stronę internetową grupy. Pierwszy z nich ("Czerwona Śmierć") można znaleźć również na profilu MySpace zespołu.

4 grudnia, w rzeszowskim klubie "Pod Palmą" odbędzie się koncert promujący najnowszy studyjny album, połączony również z szesnastymi urodzinami zespołu. Od 22 do 30 listopada wraz z biletem na koncert będzie można nabyć "Imperium Zapomnienia" w promocyjnej cenie 30 zł. Bilety, w cenie 20 zł (bez płyty) będą dostępne również w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu w cenie 25 zł (bez płyty). Płytę będzie można nabyć w cenie 25 zł. Wejściówki na koncert, będą dostępne w punktach sprzedaży biletów na imprezy organizowane przez klub "Pod Palmą" w Rzeszowie.

Monstrum, to założony w 1994 roku zespół grający klasyczny heavy metal, przypominający swoim stylem dokonania takich zespołów jak Iron Maiden czy  Hammerfall. Podobieństwo do "Żelaznej Dziewicy" znajdujemy nie tylko w stylistyce utworów, ale również w ilości osób tworzących zespół. Kapelę tę, podobnie jak Iron Maiden, tworzy szóstka muzyków: Mariusz Waltoś (wokal), Marcin Habaj (gitara), Damian Zając (gitara), Jacek Mazurek (gitara), Kamil Śliwiński (gitara basowa) oraz Przemysław Rzeszutek (perkusja).

Dwa albumy w dorobku zespołu, to wydany w 2004 roku "Za Horyzontem Ciszy" oraz wydany w 2007 roku "VIII Dzień Tygodnia".

Oficjalna strona internetowa: www.monstrum.pl
MySpace: www.myspace.com/monstrum
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły