Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Metalfilia - festiwal pod skrzydłami Creative Music

Jeszcze nie rozpoczęła się druga część trasy Rebels Angels Tour, a już wytwórnia Creative Music zaczyna promocję następnego objazdowego tour planowanego na zimę tego roku. Emocje po trasie "Zbuntowanych Aniołów" jeszcze nie opadną, a już czeka nas silne metalowe uderzenie w postaci Metalfilii, która zawita do dziewięciu miast Polski.
Jedną z gwiazd będzie krakowski Virgin Snatch. Ta thrash-metalowa grupa dopiero co zakończyła promocję swojego nowego dzieła "In The Name Of Blood" i znakomicie zaprezentowała się w roli supportu Slayera. Wspomagał ją będzie drugi zespół z Małopolski - również krakowski Thy Disease. Niedawno informowaliśmy o pracy grupy nad nową płytą, która zatytułowana będzie "Anshur-Za". Zespół ten gra death metal wzbogacony o sporą ilość elektroniki. Będzie on na pewno ozdobą trasy i, jak pokazała wcześniejsza "Rat Race", taki sposób grania cieszy się u publiczności znacznym zainteresowaniem.

Tyle o polskich grupach na Metalfilii. Oczywiście Creative Music zaprosił również gości z zagranicy. Zobaczyć i posłuchać będzie można pochodzącego z USA Mahavatar’a, którego premierowy występ w naszym kraju miał miejsce na tego rocznej edycji Przystanku Woodstock. Smaczku występom tego zespołu doda na pewno obsada, bo na gitarze zagra znany z Biohazard Bobby Hambel oraz Nick z Public Enemy. Z pewnością ciekawostkę będzie stanowić nu-metalowy zespół z Japonii o nazwie Metal Safari. Następną grupą planowaną na Metalfilii jest białoruski Raste, znany już polskiej widowni, który powróci do nas bezpośrednio po koncertach w Wielkiej Brytanii. Szóstym zespołem jaki będziemy mieli okazję podziwiać w ramach trasy Metalfilia będzie  dopiero co reaktywowany None, który ponownie planuje wejść na scenę i rozpocząć karierę. Planowany jest jeszcze siódmy zespół, który na dzień dzisiejszy stanowi niespodziankę. Na razie Creative Menegment nie chce ujawnić nazwy tego wykonawcy, a prowadzi rozmowy z kilkoma grupami.

Metalfilia 2007

* Virgin Snatch (PL)
* Thy Disease (PL)
* Rasta (BLR)
* Mahavatar (USA)
* Metal Safari (JP)
* None (PL)
+ Niespodzianka

06.12.07 Katowice - Mega Club
07.12.07 Wrocław - Madness
08.12.07 Poznań - Eskulap
09.12.07 Bydgoszcz - Estrada
10.12.07 Gdynia - Ucho
11.12.07 Warszawa - Stodoła
12.12.07 Łódź - Dekompresja
13.12.07 Lublin - Graffiti
14.12.07 Rzeszów - Pod Palmą
15.12.07 Kraków - Rotunda

Źródło: Creative Music
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły