Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

L'Ame Immortelle - Als Die Liebe Starb

Jak umiera miłość... Przepiękna gotycka opowieść o umierającej miłości... Historia zaczyna się zimą... Rozstanie. Potem udajemy się nad morze łez, zastanawiamy się czy miłość między nami w ogóle istaniała, czy popełniliśmy zdradę...? Wszystko przestaje mieć sens... wiersze i muzyka nie brzmią jak kiedyś... Piękne słowa przeszłości odchodzą w niepamięć... Giną na mroźnym wietrze...
Na płycie znajdują się piękne rockowe ballady ("Have I Ever?"), rockowe utwory z elementami elektroniki ("Aus Dn Rinen", "Im Tod Vereint") a także wręcz taneczne utwory w klimacie eectro/goth (genialny "Tiefster Winter"). Wielu osobom na pewno przypadnie do gustu niezwykle melancholijny utwór "Disharmony"... Jedyny instrument to pianino, a głos Sonji momentami przypomina wokal Liv Kristine.

Płyta godna polecenia miłośnikom gotyku, nowoczesnego rocka z dużą dawką emocji a także osobom którym odpowiadały wcześniejsze, bardziej elektroniczne dokanania zespołu ("Dann Habe Ich Umsonst Gelebt?") Mnie płyta oczarowała.

Ocena: 8,5/10

Wydawca: Supersonic Records (2005)

Mix [crepusculum@poczta.fm]   [www.crepusculum.mylog.pl]
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły