Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Komandos - Dobre, Tanie Wino

Komandos, Dobre, Tanie Wino, OstrowinWino Komandos - Białe produkcji Zakładów Przemysłu Spożywczego "Ostrowin" Sp. Z.O.O. to jeden z nielicznych prawdziwych owocowych win jabłkowych, tzw. "jaboli". Cena wynosi ok. 5 zł w sieci sklepów Żabka  i jest zadowalająca dla każdego fana Komandosa. Uwagę zwraca etykieta. Zielona z symbolami militarnymi, naklejona na zieloną, brązową lub białą butelkę.
Otwarcie tego znamienitego napoju nie jest trudne dzięki plastikowemu korkowi - nie są do tego potrzebne zaawansowane urządzenia typu korkociąg. Po usunięciu korka wokół butelki roztacza się piękny zapach sadu jabłkowego z delikatną nutą siarki. Smak jest cudowny od pierwszego łyka.

Jest to naprawdę rzadka rzecz - jabol z prawdziwych jabłek! Czuć ich słodycz bez nadmiaru związków siarki. Wchodzi łatwo i przyjemnie, a moc 10% nie jest od razu odczuwalna. Można go pić dużo, co w połączeniu z dobrym smakiem sprawia, że spożywanie go jest naprawdę przyjemne. Kiedy alkohol zadziała - atakuje szybko, co jest dość zdradzieckie. Pod koniec butelki nie czuć nadmiaru siarki i osadu z niej, co jest wielkim plusem trunku.

Podsumowując: jest to tanie, bardzo smaczne wino o przyzwoitej sile rażenia. Polecam każdemu.

Wydawca: ?
Komentarze
ganzallein : to wina dla meneli, dajcie spokoj :lol: bulgarskie kosztuje 7zl ale widocznie żal...
KostucH : Hehe...ja na nie piciu zaoszczędziłem już 150 zł i póki co nie planuje...
czuczaczek : Najgorzej to pić (jabola) w samotności... Qmpela wczoraj wypiła, gdzieś...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły