Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Keith Caputo zmienia płeć

Keith Caputo, Life Of Agony, Keith Mina Caputo, Keithmina CaputoFrontman legendarnego Life of Agony jest na dobrej drodze by stać się "frontwoman". Muzyk poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, iż zamierza zmienić płeć. Na Tweeterze dodał, iż "Transseksualiści zmieniający płeć z męskiej na żeńską to kobiety, które zrezygnowały z męskich przywilejów na rzecz kobiecości, zagrażając patriarchatowi". W odpowiedzi na pytania dotyczące "Life Of Agony" piosenkarka napisała, iż zespół został porzucony już wcześniej i nie ma to nic wspólnego ze zmianą płci.
Keith Mina Caputo (taki pseudonim sceniczny przyjęła piosenkarka) dodatkowo potwierdziła, iż mimo porzucenia zespołu muzyka nadal pozostanie jej motorem. Keith Caputo już w 2008 roku na swej solowej płycie "A Fondness for Hometown Scars" występował w damskich przebraniach na androgynicznych zdjęciach. 37-letni muzyk nagrał z "Life Of Agony" cztery płyty oraz jest autorem czterech albumów solowych. Ma szanse stać się pierwszym znanym muzykiem metalowym, który zdecydował się na zmianę płci. Keith Caputo, który obecnie bierze udział w pożegnalnej trasie koncertowej Life Of Agony, pojawi się na jesieni w Polsce.
Oto daty polskich koncertów Keitha Caputo:
17 września  – Klubokawiarnia Meskalina, Poznań18 września  – Klub Progresja, Warszawa19 września – Klub Lizard King, Kraków
Komentarze
Alpha-Sco : Może wcale nie musiał nic konkretnie zmieniać?
CrommCruaich : Prawda..ale co zrobi z głosem? :P Pewnie będzie cienko śpiewać ;...
Shaer : Nie wiem co ma transseksualizm wspólnego z dewiacjami/trzecimi płciami/...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły