Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Kataklysm wchodzi do studia

Kanadyjczycy z death metalowego Kataklysm w tym tygodniu wejdą do studia. Jak zwykle towarzyszyć im będzie producent i gitarzysta Jean-Francois Dagenais, który rozpocznie pracę nad albumem zatytułowanym "Prevail". Sesja nagraniowa potrwa pięć tygodni (przy odrobinie szczęścia), a we wrześniu dołączy Maurizio Iacono żeby nagrać partie wokalne.
"Album w zasadzie jest gotowy, wszystko poszło jak spłatka, pozostało już tylko zaśpiewać. Tak ciężko nie pracowałem od lat, ale musiałem mieć pewność że wszystko jest tam gdzie być powinno. Chwilami bywało rzeczywiście ciężko ale myślę, że końcowy rezultat przemówi sam za siebie. Jestem przekonany, że album nie weźmie żadnych zakładników, a jak wiecie nigdy nie robimy powtórek, album będzie klasą w samą w sobie... oczywiście nie mówię, że to nasze najlepsze osiągnięcie, tylko fani mają prawo to ocenić. Muszę przyznać, że kiedy słucham tych kawałków mam ochotę rozwalić jakąś ścianę... są na prawdę niezłe." - Maurizio Iacono

Kataklysm skorzystają też z usług producenta Jason'a Suecof'a (Chimaira, Trivium, The Black Dahlia Murder), który zmiksuje album na początku stycznia przyszłego roku. Na "Prevail" pojawią się też goście specjalni, których nazwiska jak na razie pozostają tajemnicą. Ogólnoświatowa premiera albumu przewidziana jest na 23 maja 2008 nakładem Nuclear Blast Records.

Źródło: http://www.myspace.com/kataklysm
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły