Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Encyklopedia :

Incarnated

Incarnated - zostało założone w 1992 roku grając chorą i bezkompromisową muzykę określaną przez członków zespołu jako Goreophobic Slaughtering Metal. W krótkim czasie napisany został materiał na pierwsze demo zatytułowane "Empire Of Rot" zrealizowane w białostkickim Salman Studio i wydane w 1993 roku.
Rok później światło dzienne ujrzał drugi materiał demo, tym razem jako split z Dead Infection. W 1995 roku przyszedł czas na pierwsze oficjalne demo pod nazwą "Atrocious Vermin". Tym razem nagrań dokonano w Warrior Studio, a materiał ukazał się za sprawą SPM Records, niestety z braku jakiejkolwiek promocji nie odbiło się to większym echem w metalowym światku.

Kolejnym etapem w historii zespołu był promocyjny materiał zarejestrowany w Salman Studio składający się z trzech zupełnie nowych utworów. 1998 rok przynosi wydanie split CD z Damnable, na którym znalazły się utwory z "Atrocious Vermin", a także aktywniejszą działaność na polu koncertowym.

Po prawie 8 latach istnienia ukazuje się oficjalny debiutancki krążek zespołu zatytułowany "Human Flesh" i wydany na CD przez Demonie Records. Materiał ten nagrany został w Bloodline Studio i zmasteryzowany w sławnym białostockim Hertz Studio (Vader, Squash Bowels, Dead Infection, Decapitated). Przez lata działaności Incarnated zagrał koncerty z takimi zespołami jak Dead Infection, Hate, Toxic Bonkers, Trauma, Parricide etc oraz wziął udział w wielu ważnych festiwalach jak Obscene Extreme, Vox Mortis, Shark Attack.

W styczniu 2005 zespół dokonuje nagrań w Bloodline Studio na swój drugi pełny krążek zatytułowany "Pleasure Of Consumption", który wydany zostanie w barwach Selfmadegod Records. Jest to 10 kompozycji brutalnego, surowego i czystego old school death metalu w starym szwedzkim stylu charakterystycznym dla takich zespołow Entombed, Nihilist, Dismember, Necrony czy General Surgery. Dodatkowo na płycie umieszczone zostały trzy nigdy nie wydane numery z sesji w Salman Studio z 1997 roku.

Skład:

Pierscień - wokal, gitara elektryczna, gitara basowa
Thomas - gitara elektryczna
Bartosh - perkusja

Byli członkowie zespołu:

Miłek - gitara elektryczna
Gołąb - gitara basowa
Konrad - gitara basowa
Kelner - gitara basowa
Mały - perkusja
Nufel - perkusja
Psyhoradek - perkusja

Dyskoografia:

01. Empire Of Rot (Demo) (1993)
02. Promo (Split) (1994)
03. Atrocious Vermin (Demo) (1995)
04. Promo '97 (Demo) (1997)
05. The Futuristic Trial Of Mankind/Atrocious Vermin (Split) (1998)
06. Human Flesh (2001)
07. Pleasure Of Consumption (2006)
08. Some Old Stories (Compilation) (2007)
09. The 3 Ways Of A Brutality (Split) (2008)

Oficjalna strona internetowa: www.incarnated.org
MySpace: www.myspace.com/incarnatedband
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły