Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Hellsaw - Cold

Austriacka blackmetalowa grupa Hellsaw zakończyła pracę nad trzecim, pełnometrażowym albumem zatytułowanym "Cold". Płyta zostanie wydana w barwach nowej wytwórni Napalm Records. Producentem albumu jest V. Santura – gitarzysta basowy związany z formacjami Dark Fortress i Celtic Frost. Europejska premiera albumu "Cold" została podzielona na etapy. Najpierw 25 marca płyta ukaże się w Hiszpanii i Finlandii, 27 marca m.in. w Niemczech i Szwecji, a 30 marca w Polsce. Natomiast w Ameryce Północnej premiera krążka przewidziana jest na 7 kwietnia.

Jak zapowiadają muzycy - "...kompozycje, które znalazły się na nowym albumie należą do najbardziej intensywnych i złowieszczych w dotychczasowym dorobku zespołu. Na płycie pojawi się utwór "Wounds" napisany w trakcie jednej z prób nagraniowych, ta kompozycja została stworzona z energii i intensywności, które towarzyszyły zespołowi podczas nagrań nowego materiału. Pisanie i nagrywanie tego albumu było fizycznie i emocjonalnie wyczerpujące, ale po wysłuchaniu końcowego wyniku, było warto!..."

Album "Cold" uzupełniono o nagranie DVD z występami Hellsaw na festiwalach Ragnarok, Under The Black Sun Festivals i koncertem w szwajcarskim klubie Le Romandie, a także galerią zdjęć zespołu.

Traclista:

01. A Suicide Journey
02. The Black Death
03. Der Harzwald
04. 1°F
05. Cold Aeon
06. Psycho Pastor
07. Sulphur Prayer
08. I Saw Hell
09. Eyes of Ice
10. Moonrites Diabolicum
11. Ache
12. Subterranean Empire
13. Wounds

Oficjalna strona internetowa; www.hellsaw.at.tt
MySpace; www.myspace.com/hellsawmusic
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły