Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Encyklopedia :

Demolka

Demolka, cyberpunk, electro punk, Oficyna BiedotaDemolka to projekt muzyczny, który powstał… za późno. Debiutancka płyta zespołu ukaże się 27 kwietna 2012 roku, a przecież w grudniu, według kalendarza Majów, świat ma się skończyć. Zostanie zaledwie kilka miesięcy na biomechaniczne drżączki do ich bitów.
Electro Punk z tekstami osadzonymi w cyberpunkowych dystopiach mógłby stać się elektryzującą propozycją dla ostatniego pokolenia ziemskiej publiczności, ale czy humanoidy marzą o elektryzujących przebojach? Odpowiedzi nie uda się uzyskać, a DEMOLKA nie zdąży podbić futurystycznych dyskotek, ponieważ nie ma przyszłości…
 
Tymczasem, przez chwilę trwającą kilkadziesiąt minut, poczujecie się jak dźwiękonauci wystrzeleni poza System. Jako istoty nieznanego pochodzenia, niedające się sklasyfikować przez naukowców pracujących dla multikorporacji, eksploatujących Kosmos. Zaobserwujecie kolejną wiosenną plagę rakiet z galaktyki Oriona….a może, jeśli uda wam się zdobyć kod, wystartujecie w podróż z samą Rakietą i Procesorem? Zdążycie przekroczyć pierścienie Saturna nim dosięgnie was fala radioaktywnych promieni po spektakularnej rozsypce planety! W odległych bazach, gdzieś w rejonach galaktyki Xerxes, będą dochodzić do was ponaddźwiękowe pogłoski o kosmicznej karierze DEMOLKI.
 
Dzisiaj DEMOLKA to duet: Dziewczyna Rakieta, wokalistka, autorka tekstów oraz Grzegorz J.Fajngold (Procesor Plus, 19 Wiosen), kompozytor utworów. Producentem płyty jest Kamil Łazikowski (CKOD, dj Methadone). Ostateczne testy nad materiałem przeprowadzane są w studio SOJUZ w łódzkim Bajkonurze. W nagraniach gościnnie wzięli udział Ziut Gralak (Graal, Yeshe) i Aleksander Gemel (19 Wiosen). Premierowy program ukaże się nakładem Oficyny Biedota 27-04-2012.
 
TUTAJ można wysłuchać pierwszego singla z płyty, zaś na stronie Oficyny Biedota można zamawiać limitowaną wersję płyty w przedsprzedaży. Pierwszych 50 kopii z nakładu wynoszącego 1000 sztuk zamówionych i opłaconych przed premierą płyty zawierać będzie dodatkowo oldschoolową, ręcznie sitodrukowaną naszywkę, przypinkę, ręcznie naświetlaną grafikę oraz nieco odmienione wydanie płyty. Przed premierą obowiązuje również niższa cena wydawnictwa.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły