Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Darzamat - Solfernus' Path

Katowicki Darzamat podpisał papiery z niemiecką wytwórnią Massacre Records znaną ze współpracy z King Diamond, Atrocity, Crematory, Darkane, Theatre Of Tragedy czy Das Ich. Tym samym label będzie wydawcą piątego albumu studyjnego kwartetu - "Solfernus' Path", który według obustronnych ustaleń ma ukazać się 28 sierpnia. Materiał nagrywano w większości w Polsce przy udziale realizatora Jarosława Tofilla, z którym Darzamat miał okazję pracować podczas nagrywania poprzedniego krążka "Transkarpatia" (2005). Miks utworów powierzono Jonasowi Kjellgrenowi na co dzień pełniącemu rolę gitarzysty w Scar Symmetry. Na tę okoliczność nagrania zawędrowały aż do północnej Europy, dokładnie do szwedzkiej Avesty, gdzie mieści się prywatne studio muzyka-producenta w jednym.
Atrakcją dla czynnych lub biernych muzyków-amatorów poszukujących w każdym albumie instrumentalnych solówek i popisów będzie bezpośredni udział gitarzysty Andy'ego La Rocque (King Diamond) i Roya Mayorgi (Stone Sour).

"Mam nadzieję, że doświadczenie załogi Massacre Records przyczyni się do większego zainteresowania naszą twórczością i pomnożeniem częstotliwości sięgania po nasze albumy. Wiążę spore nadzieje z dystrybucją i promocją nowej płyty jednocześnie będąc ciekawym rezultarów naszej dalszej współpracy. Cieszę się, że  "Solfernus' Path" trafi również do Azji. To będzie nasz debiut na tamtym rynku" - mówi lider grupy Flauros.

Tracklista:

01. False Sleepwalker
02. Vote For Heresy
03. Final Conjuration
04. Pain Collector
05. Gloria Inferni
06. Solfernus' Path
07. Lunar Silhouette
08. King Of Burning Anthems
09. Chimera
10. A Mesmeric Séance

Oficjalna strona internetowa: www.darzamat.art.pl
MySpace: www.myspace.com/darzamat
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły