Castle Party 2018
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Dark Market

Trzeciego lipca w warszawskim klubie No Mercy odbędzie się unikalna impreza Dark Market. Zapraszamy wszystkich, dla których oryginalny, szokujący strój to podstawa, na co dzień jak i od święta. Tak jak w Berlinie, Londynie  czy Tokio odbędą się po raz pierwszy w Polsce targi, na których znaleźć będzie można swoje wymarzone buty, sukienkę, czy kokardki do włosów, aby zabłysnąć na koncercie czy zbliżającym się Castle Party. Na targach znajdziecie najbardziej znane  alternatywne sklepy internetowe. DarkPlanet patronuje wydarzeniu.
Każdy może sprzedać własne ubrania lub wymienić się z innymi wystawiającymi się. Organizatorzy imprezy stworzyli możliwość sprzedaży  niepotrzebnych strojów, obuwia, biżuterii, książek czy innych "alternatywnych gadżetów" i kupić lub wymień je na nowe. Ilość miejsc ograniczona.

Przyjść może każdy, kto chce zrobić zakupy przed zbliżającymi się festiwalami, koncertami i imprezami. Cena vouchera wynosi 8 złotych.

Podczas targów przewidziane są konkursy, między innymi konkurs na najlepszą stylizację artystyczną oraz na zaprojektowanie własnego alternatywnego stroju. Do wygrania jest między innymi karnet na Castle Party, wejściówki na Vampiriadę, kosmetyki oraz odzież i gadżety ufundowane przez partnerów imprezy.

Każdy z uczestników Dark Markiet będzie mógł skorzystać z magicznych zdolności tarocistki Magen. 
Szczegóły w naszym kalendarium oraz na www.dark-market.pl.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły