Amphi Festival 2020
Castle Party 2018
Muzyka :

Crionics - N.O.I.R

Crionics, N.O.I.R, Rotting Christ, Sadist, Lost Soul, Mayhem, Vader, Decapitated, Rammstein W czerwcu za sprawą Icaros Records ukaże się ostatnie dzieło zespołu Crionics. Mowa o nagranej w nowym składzie Epce "N.O.I.R.", na której gościnnie wystąpili Peter z Vader oraz Vogg z Decapitated. Poza premierowymi utworami zawiera covery "Moskau" Rammstein i "Blashyrkh - Mighty Ravendark" Immortal, a także pierwsze demo Crionics z 1998 roku, na którym znajdzie się również cover Emperor "I am The Black Wizards". 
Dodatkowo poszerzone zostanie o dwa materiały video w postaci teledysku live do utworu "Scapegoat" oraz dokument o powstawaniu "N.O.I.R." Tylko w ubiegłym roku zespół zagrał 50 przedpremierowych koncertów na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej, w tym dwie trasy po Polsce wraz z Rotting Christ, Sadist, Lost Soul. Zespół pojawił się także na kilku letnich festiwalach w towarzystwie m.in Mayhem.

"N.O.I.R." miał już swoją premierę w krajach Europy Wschodniej pod koniec ubiegłego roku nakładem rosyjskiej wytwórni MSR Productions. Wersja polska posiada zupełnie inną okładkę. Wzbogacona zostanie także o 12-stronicową książeczkę z tekstami i zdjęciami zespołu w rewelacyjnej oprawie graficznej.

Aktualnie trwają prace nad teledyskiem do utworu "Scapegoat" z materiału "N.O.I.R." Utworu "Scapegoat" można wysłuchać na www.myspace.com/crionics.
Komentarze
skoggtroll : Kolejne zbijanie kapitału nie muzyką, ale pierdołami typu "zupełnie inn...
Glingorth : to dopiero teraz wychodzi? ja już pół roku to mam;P Ale jak taka fajna ksi...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły