Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Coraz bliżej premiery płyty i koncertów Apocalypticy

Półtora miesiąca pozostało do premiery nowego albumu zespołu Apocalytpica. Fińscy wiolonczeliści udostępnili kilka dni temu pierwszy singiel z płyty "7th Symphony". Jest to utwór "End Of Me" gdzie wokalnie udzielił się Gavin Rossdale - lider nieistniejącej już formacji Bush oraz Institute, prywatnie mąż wokalistki Gwen Stefani. Kawałka można posłuchać na oficjalnym profilu Myspace grupy. Przypominamy, że zespół już za dwa dni ruszy w trasę promować nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na 23 sierpnia. Będzie on dostępny w siedmiu różnych wariantach. Do nas Finowie zawitają na dwa koncerty - 22 października wystąpią w poznańskim Eskulapie a trzy dni później w warszawskiej Stodole.
Za organizację koncertów odpowiada Go-Agead.  Sprzedaż na warszawski koncert prowadzona jest za pośrednictwem stron: eventim.pl, ticketpro.pl, ticketonline.pl, ticketstore.pl (Traffic Club ul. Bracka 25) a także w Kasie Klubu Stodoła. Bilety na koncert w Poznaniu są do nabycia za pośrednictwem stron: eventim.pl, ticketpro.pl, ticketonline.pl,  bilety24.pl a także w punktach CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Gazeta Cafe i klubie Eskulap.

Na poznański koncert ich ceny kształtują się następująco: w przedsprzedaży 105 złotych, 115 złotych w dniu koncertu. Na stołeczny ich cena będzie odpowiednio o 10 złotych wyższa.


Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły