Miasto w ogniu
Naturalne Mazury
Muzyka :

Castle Party 2017 - Lineup and program

Castle Party, Castle Party 2017, Tiamat, My Dying Bride, Diary Of Dreams, Arkona, Vive La Fete, Diorama, Suicide Commando

Kolejna edycja festiwalu Castle Party odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2017 roku. Organizatorzy imprezy ogłosili pełny plan koncertów. Na scenie zobaczymy między innymi: Tiamat, My Dying Bride, Diary Of Dreams, Arkona, Vive La Fete, Diorama czy Suicide Commando. Ceny biletów: 230pln - limitowana pula, 250pln - druga limitowana pula oraz 270pln - w kasie na zamku. Bilety jednodniowe również będą dostępne w kasie na zamku. 

Tradycyjnie po koncertach odbywać się będą After Show Parties w klubach. 

Lineup i program:

Czwartek/Thursday - 13.07.17

Były kościół ewangelicki:

17:35 - Stelarius

18:30 - Lahka Muza

19:25 - Dividing Lines

20:20 - Star Industry

21:35 - Sweet Ermengarde

22:50 - Frank The Baptist

00.00 - 03.00 - ManieK & dMarek - (More Than A Party Jelenia Góra) - (ebm, industrial, dark-harsh electro, dark wave, synth-future pop)

03.00 - 05.00 - Simon Briggs - (Exit The Grey / Beat Nation) - (ebm, electro & synth)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Drv (Return To The Batcave) (PL) (80', gothic, darkwave, zimna fala)

23:00 - 01:00 DJ Zeitundgeist (Gothic Pogo Party) (DE) (minimal, synth-punk, post-punk, NDW)

01:00 - 03:00 DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)

03:00 - 05:00 DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (pop-goth, post-punk, wave & gaze)

Piątek/Friday - 14.07.17 

Zamek:

16:00 - Rigor Mortiss

17:00 - Batalion D'Amour

18:00 - .com/kill

19:10 - 7JK

20:20 - Diorama

21:45 - Arkona

23:30 - Diary Of Dreams

Były kościół ewangelicki:

15:35 - Postcards From Arkham

16:30 - In Twilight’s Embrace

17:25 - Shodan

18:30 - Ulcer

19:35 - Blaze Of Perdition

20:50 - Absu

22:15 - Beheaded

23:30 - 02.30 - Faust - (Fallen Angels Party) - terror-ebm, electro-industrial, harsh

02.30 - 05.00 - dr Steffan - (Digital Angel, Czarny Czwartek, Gotycki Wrocław) - gothic rock

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Stoolay (Newcastle Party) (GB) (gothic-rock, deathrock, shoegaze, batcave)

23:00 - 01:00 DJ Uschmar (Bunkersyndikat) (DE) (minimal, 80', synth, post-punk, coldwave) 

01:00 - 03:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / Shockwave Party) (DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)

03:00 - 05:00 DJane Komma + DJ Woodraf The Ringo (Return To The Batcave) (PL) (goth-punk, batcave, joy-wave, synth-punk, post-punk)

Sobota/Saturday - 15.07.17

Zamek:

16:00 - Kasia Lipert

17:00 - Jesus Complex

18:00 - The Angina Pectoris

19:10 - A Split-Second

20:20 - Suicie Commando

21:45 - Neuobersliesien

23:30 - My Dying Bride

Były kościół ewangelicki:

14:35 - Hirsch

15:30 - Schloss Tegal

16:25 - Them Pulp Criminals

17:20 - Rapoon

18:30 - Sieben

19:40 - Rome

00.00 - 02.00 - 2Face - (Dark Asylum Team) - dark electro, ebm, industrial, aggrotech

02.00 - 05.00 - Serafin & NOWOTNY (SDGE Team) - synth-pop, ebm, cold wave, darkwave / electro

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Yron (Bat-Cave.pl) (PL) (gothic, post-punk, coldwave, shoegaze)

23:00 - 01:00 DJ Draven (No Mercy) (DE) (gothic, post-punk, dark-punk, darkwave)

01:00 - 03:00 DJ ShadowDandy (Tanz Fatale / Total Recall B.) (DE) (guitar and cold wave / Italo / post-punk / batcave)

03:00 - 05:00 DJ O! (Return To The Batcave) (PL) (gothabilly, 80', deathrock, coldwave)

Niedziela/Sunday - 16.07.17

Zamek:

16:00 - K-essnce

17:00 - Dance On Glass

18:00 - Controlled Collapse

19:30 - Mesh

21:05 - Vive La Fête

22:50 - Tiamat

Były kościół ewangelicki:

14:35 - Dark Side Eons

15:30 - Orbicide

16:25 - Black Tower

17:20 - Fredrik Croona

18:25 - H.Exe

19:30 - In Strict Confidence

23.00 - 02.00 - Alex Hunter - (Ironia Team, Alterparty) - synth, dark electro, industrial

02.00 - 04.00 - endżi & Gothzilla (Vampiriada team) - electro vs guitar: gothic rock,alternative, coldwave, darkwave, different ‛shades’ of electro

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Demento (Nocturnal Emissions) (DE) (goth-rock, batcave, coldwave, punk)

23:00 - 01:00 DJane Komma (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL / UA) (80', batcave, art-punk, coldwave, dark-punk)

01:00 - 03:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, joy-wave, darkwave, post-punk, 80') 

03:00 - 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły