Paradoks
Ohlsson
Imprezy :

Castle Party 2010 - Rozkład Jazdy

Już jutro rozpoczyna się letni, mroczny karnawał - Festiwal Castle Party 2010 w Bolkowie. W tym roku na zamku zagra 25 zespołów. Koncertom towarzyszyć też będą występy DJ'skie oraz happeningi. Przedstawiamy rozkład jazdy, godzina po godzinie, imprez odbywających się zarówno na bolkowskim zamku jak i na rynku, kościele Świętej Jadwigi oraz w klubach - Sorento, Hacjenda i Stare Kino. 

Wersję do druku można pobrać tutaj.
Czwartek 29.07.2010 - Club Nights 
Stare Kino - Beats’n’freaks Night
21:00 - 21:50 - Christblood  (PL) - Live
22:00 - 23:00 - Leszek Rakowski (PL) - Hits From Castle Party Channel On Open Fm
23:00 - 23:30 - Infinity Pain (PL) - Freak Show
23:40 - 00:30 - Red Emprez (PL) - Live
00:40 - 01:25 - Dusk Watch (PL) - Live Act
01:30 - 03:00 - De/Vision (DE) -  Steffen Keth & Thomas Adam’s DJ Set
03:00 - 04:30 - DJ Horrid & DJ Tendrill (PL) - Indie Electro, D’n’b, Psy Trance, Industrial Rock
04:30 - 06:00 - DJ Moon & Djane Rush (PL) - Ebm, Electro-Industrial, Dark Rave 
Hacjenda - From Dusk Till Dawn 
20:00 - 22.00 - DJ Einar (PL) - Dark/Harsh Electro, Ebm, Tbm, Electro-Industrial
22:00 - 23:00 - Monolight (PL) - Live
23:00 - 00:00 - Gorthaur (PL) - Live
00:00 - 02:30 - DJ Rex Rotten (PL) - Electro, Alternative
02:30 - 05:00 - DJ Maniac (PL) - Ebm, Synth, Electro 
Piątek 30.07.2010 - Concerts & Club Nights 
Dziedziniec zamkowy 
16:55 - 17:20 - Gray/Scale (UA)17:40 - 18:10 - The Violet Tribe (DE)18:30 - 19:00 - Wieże Fabryk (PL)19:20 - 19:55 - Otto Dix (RU)20:20 - 21:10 - Żywiołak (PL)21:35 - 22:30 - Faith And The Muse (US) [Exclusive Acoustic Show]22:55 - 23:50 - The Beauty Of Gemina (CH)00:15 - 01:20 - Qntal (DE)
St. Jadwiga Church - Special Concert 
20:00 - 21:00 - Bacio Di Tosca (DE) 
Stare Kino - United Colours Of Dark
21:00 - 21:50 - C.H. District (PL) - Live Act
22:00 - 00:00 - Djane Endżi (PL) - Synth/Future-Pop, Dark Electro, Ebm/Tbm, Indie
00:00 - 02:00 - DJ Absinth & DJ Carl (PL) - Fotn, Old School Goth, Retro, Disco Noire
02:00 - 03:30 - DJ Rafaelo (PL) - Gothic, Dark Wave, Dark Electro
03:30 - 06:00 - DJ Colbe & Djane Mroofka & DJ Pagan (PL) - Ebm, Electro-Industrial 
Hacjenda - Breslauer Djs Meeting 
22:00 - 23:30 - DJ Fallen (PL) - Electro-Folk, Dark/Harsh Electro
23.30 - 01:00 - DJ Zielony (PL) - Ebm, Synth Pop, 80's
01:00 - 02:30 - DJ Einar (PL) - Dark/Harsh Electro, Ebm, Tbm, Electro-Industrial
02:30 - 03:30 - DJ Cute (PL) - Dark/Harsh Electro, Ebm, Tbm, Electro-Industrial
03:30 - 05:00 - DJ Faust (PL) – Terror-Ebm, Electro-Industrial, Harsh Electro 
Sorento - Modern Gothing 
22:00 - 00:30 - DJ 666v (PL) - Emo Noise, Hipster Techno, Indiesco
00:30 - 03:00 - DJ Agrax (PL) - French Touch, Fidget House, Electroclash
03:00 - 05:00 - Markuch (PL) - Electro-Minimal, Indie-Electro, Tropical Industrial  Sobota 31.07.2010 - Concerts & Club Nights 
Dziedziniec zamkowy
14:30 - 14:55 - Doppelgänger (RU)
15:15 - 15:45 - Christ Vs. Warhol (US)
16:05 - 16:40 - Deviant Uk (UK)
17:00 - 17:45 - Theatres Des Vampires (IT)
18:05 - 19:00 - The Cassandra Complex (UK)
19:25 - 20:25 - Alec Empire (DE)
20:50 - 21:55 - The Eden House (UK) [Special Guest Monica Richards]
22:20 - 23:30 - Kirlian Camera (IT)
23:55 - 01:10 - And One (DE) 
Rynek przy Fontannie Anielskiej
18.30 - Pochód Upadłych Aniołow
Stare Kino - De::Compress::Ion Of F:A:I:T:H
21:00 - 21:50 - Job Karma (PL) - Live Act
22:00 - 00:00 - DJ Unknown (IT) - Dark Wave, Gothic Rock, Post Punk, Deathrock
00:00 - 01:00 - DJ Thunder (GB) - Old School Goth, Post Punk
01:00 - 02:30 - DJ Full Fathom Five (US) - Gothic, Glam-Punk, Post-Punk, Deathrock
02:30 - 03:30 - DJ Simpson (PL) - Synth Pop, Future Pop, Dark Electro
03:30 - 04:30 - DJ Serafin (PL) - Synth Pop, Dark Electro, Ebm
04:30 - 06:00 - DJ Poldek (PL) - Synth Pop, Future Pop, Dark Wave, Dark Electro 
Hacjenda - Electro::Exe::Cute 
22:00 - 23:30 - DJ Maniek (PL) – Dark/Harsh Electro, Electro-Industrial
23:30 - 02:00 - DJ Silentorder & Djane Madaley Selket (GR) - Dark Electro, Future/Synth Pop
02:00 - 03:30 - DJ Angelo (PL) - 80's, Synth/Future Pop
03:30 - 05:00 - Kr-Lik (PL) - French-Electro, Indie, Electro-Industrial 
Sorento - Tran(S)Ce::Ndental Night 
21:30 - 22:00 - Chimera (PL) - Fire Show
22:00 - 00:30 - DJ Shimbu (PL) - Drum'n'bass, Psy/Progressive Trance
00:30 - 02:30 - DJ Si.D. (PL) - Hard Trance
02:30 - 05:00 - Shadyar (PL) - Dark/Progressive/Full-On Trance 
Niedziela 01.08.2010 - Concerts & Club Nights 
Dziedziniec zamkowy
15:00 - 15:30 - The Proof (PL)15:50 - 16:20 - Alvaréz Peréz (CZ)16:40 - 17:25 - Daimonion (PL)17:45 - 18:35 - Noisuf-X (DE)19:00 - 20:00 - Faith And The Muse (US)20:25 - 21.30 - Anne Clark (UK)21:55 - 23:05 - Clan Of Xymox (NL/DE)23:30 - 00:45 - Behemoth (PL) 
Rynek przy fontannie
21:00 - Anielska studnia - happening
Stare Kino - Stay In The Rhythm
21:00 - 21:50 - Wieloryb (PL) - Live Act
22:00 - 00:00 - DJ Drwal (PL) - Electro-Industrial, Psy/Progressive Trance
00:00 - 01:30 - DJ Mrk (PL) - Psy/Progressive Trance
01:30 - 03:00 - DJ Sthilmann (PL) - Electro-Industrial, Future Pop, Psy Trance
03:00 - 04:00 - DJ Frontman (PL) - Ebm, Oldschool Ebm, Electro Pop/Tech, Electro-Industrial
04:00 - 05:00 - DJ Exxon (PL) - Electronoir, Industrial Dance, Tech-House
05:00 - 06:00 - DJ Bagiennik (PL) - Electro Pop, Synth Pop, Future Pop 
Hacjenda - Bats Night 
22:00 - 23.30 - DJ Woodraf (PL) - Batcave, Deathrock, Post Punk, Cold Wave, Gothabilly
23.30 - 02:30 - DJ Ian P. Christ & DJ Thomas Thyssen (DE) - Goth Rock, Post-Punk, Dark Indie
02:30 - 03:30 - DJ Psycho (PL) - Gothic Rock
03:30 - 05:00 - DJ Gothzilla (PL) - Gothic Rock, Dark Wave 
Sorento - Dnn For The Masses 
22:00 - 00:00 - DJane Nari (PL, Dnn Squad) - Indie, Electroclash, Electro
00:00 - 02:00 - DJane Natasza Kreuzberg (Pl, Dnn Squad) - Electro, Alternative, Minimal
02:00 - 04:00 - DJ Dev (PL, Dnn Squad, Digital Sin) - Synth, Electronic, Club Beats
04:00 - 05:00 - Dnn Squad (PL) - Alternative, Indie, Electro, Synth
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły