Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Gry :

Call of Duty: Ghosts - Kosmiczne bestie

Aliens, Call of Duty: Ghosts, Kosmiczne bestie, Tryb Extiction

Jeden z graczy zrobił kilka zdjęć dokumentujących kompletnie nowy sieciowy tryb o nazwie "Extinction" - w ramach tego trybu przyjdzie nam walczyć z obcymi. Prawdopodobnie potyczki odbywać się będą na innej planecie pokrytej dziwaczną roślinnością. Nowy bonusowy tryb ma zastąpić znane nam zombiaki, które występowały w poprzedniej edycji Call Of Duty. Ma to być jeden z wariantów multiplayera dostępnych w nadchodzącej produkcji studia Infinity Ward. Tryb Extinction zostanie odblokowany po ukończeniu 5 misji w kampani dla pojedyńczego gracza. 

Tryb Extiction prawdopodobnie będzie się składał z wielu wyzwań, w których będziemy mogli pokonać przeciwników na różne sposoby. Jeden z nich polegać ma na zabiciu 15 obcych przy użyciu pistoletu, zanim gniazdo obcych zostanie zniszczone. Do demolki takiego ula przyjdzie nam użyć wielkie wiertło, które cały czas będziemy musieli ochraniać przed atakami wrogów. Prawdopodobnie tryb Extinction, to tryb dla kilkunastu graczy.

Activision nie potwierdziło jeszcze wystąpienia w Call of Duty: Ghosts  trybu Extinction. Wcześniej na oficialnej stronie umieszczono tylko tajeminczy Instagram. Istnienie nowej opcji rozgrywki zdradzają zdjęcia udostępnione na forum NeoGAF.  

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły