Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

CKY - Carver City

17 maja miała miejsce premiera czwartego krążka rockowej formacji CKY. „Carver City” jest pierwszym owocem współpracy zespołu z wydawnictwem Roadrunner Records. Album ma nieść ze sobą klimat „mrocznych wakacji”. Inspiracją były nostalgiczne wspomnienia z dzieciństwa, z rodzinnego miasta muzyków, które słynie z nieszczęść, chociaż z pozoru sprawia wrażenie gościnnego miejsca. Podobnie jak wszystkie poprzednie płyty, za produkcję "Carver City" odpowiada sam gitarzysta Ginsburg. Materiał zarejestrowano w studiu CIG w Pensylwanii. Dodatkowo na brytyjskiej stronie Roadrunner Records znajduje się film, w którym grupa opowiada o każdym u tworze z osobna.

"Wszystkie te elementy, które w ostatnich latach uczyniły CKY tak mocnym - a więc: niesłabnące, hardcore'owe wsparcie fanów, nieortodoksyjne podejście do muzyki oraz połączenie sił z Roadrunner Records - sprawiły także, że sami zachowaliśmy wewnętrzny entuzjazm, który chyba nigdy nie był tak jaskrawo widoczny jak teraz. Zdrowy rozsądek, ciężka praca, łagodzenie wewnętrznych oraz miłość do tego, czym się zajmujemy, doprowadziły nas do niewątpliwie najbardziej zespołowej i intensywnej płyty w dorobku CKY" - tak o nowym albumie CKY mówi wokalista Deron Miller.

"Ten album jest bardziej innowacyjny i złożony niż cokolwiek, co dotychczas nagraliśmy. Zawiera więcej melodii, pomysłów aranżacyjnych i riffów niż którykolwiek z poprzednich albumów. To bez wątpienia najbardziej inspirująca rzecz w naszym dorobku" - dodaje gitarzysta Chad I Ginsburg.

 

Tracklista:

1. Hellions On Parade

2. ...And She Never Returned

3. Rats In The Infirmary

4. Imaginary Threats

5. The Boardwalk Body

6. Plagued By Images

7. Karmaworks

8. Woe Is Me

9. A#1 Roller Rager

10. Old Carver's Bones

11. The Era Of An End

12. Fisherman's Wharf, Part 1

13. Fisherman's Wharf, Part 2

14. Doubled Up On Trauma

15. Stripped Your Speech

 

Film: www.roadrunnerrecords.co.uk/page/News?news_id=77546

Oficjalna strona: http://www.ckyalliance.com

Myspace: http://www.myspace.com/cky

 

Źródło: http://roadrunnerrecords.pl

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły