Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Brutal Assault Vol. 13

Tegoroczna - XIII już edycja czeskiego Brutal Assault odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku w mieście Jaromìø, w dniach 14-16 sierpnia 2008 roku. Znane są już pierwsze szczegóły festiwalu oraz kapele mające wystąpić. Podobnie jak przed rokiem koncerty odbywać się będą na dwóch scenach ustawionych obok siebie. Teren festiwalu to jeden z dziedzińców dawnej twierdzy Josefov w Jaromerze, składająca się z wałów obronnych, rozległych kazamat, budynków dowodzenia, szpitala, baraków, zbrojowni, domów i kościoła.
Wśród wykonawców zasilających skład festiwalu pojawiły się na razie następujące zespoły:

Ador Dorath
Agnostic Front
All Shall Perish
Beheaded
Behemoth
Carcass
Cephalic Carnage
Cradle of Filth
Despised Icon
Entombed
Exodus
Hollenthon
Inveracity
Kataklysm
Mayhem
Paradise Lost
Primordial
Septic Flesh
Six Feet Under
Swallow The Sun
Textures
Warbringer

Docelowo przewiduje się około 60-70 formacji. Organizatorzy zapewniają także, że dla podróżujących pociągiem do Hradec Králové będzie na teren festiwalu kursować specjalna linia autobusowa o numerze 666. Pole namiotowe jest bezpłatne i usytuowane 300 metrów od terenu koncertowych zmagań, które otwarte dla fanów ciężkiego grania będzie już od 13 sierpnia od godziny 15.

Ceny karnetów na 3 dni festiwalu kształtują się następująco:

- przedsprzedaż: 1000 KC, do kupienia poprzez sklep shindy.cz i w punktach sprzedaży biletów
- przedsprzedaż (w innych sklepach internetowych): 1100 KC
- na miejscu: 1200 KC
- bilet jednodniowy (tylko sobota): 600 KC

W cenach wliczona jest eko-kaucja w wysokości 50KC, która jest zwracana po oddaniu pełnego worka śmieci organizatorom. Do każdego biletu dołączona będzie także festiwalowa płyta i program. Na terenie festiwalu nie zabraknie także stoisk z jedzeniem i piciem, a także licznych sklepików muzycznych.

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu www.brutalassault.cz, z której można się między innymi dowiedzieć jak dokładnie dotrzeć na Brutal Assault z różnych stron Europy.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły