Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Biohazard - Reborn In Defiance

Legendarny Biohazard ujawnił właśnie okładkę nowego albumu "Reborn In Defiance", który ma ukazać się 20 stycznia 2012 nakładem Nuclear Blast Records. Dwa kawałki - "Come Alive" i "Vengeance Is Mine" - można posłuchać już na Facebooku zespołu. Biohazard przedstawił też szczegóły swojej trasy koncertowej po Europie, która niestety jednak omija Polskę.
Danny Schuler mówi o nowej płycie: "Jako wielki fan okładek naszych płyt winylowych będących niesamowitymi dziełami sztuki chciałem, by nasza nowa okładkę, także była unikatowa. W duchu "Reborn In Defiance" okładka albumu stanowi interesujący paradoks: embrion, jeszcze nie zepsuty przez świat, ale już posiadający serce buntownika".

Billy Graziadei wyjaśnia: "Niewinność młodych była dla nas zawsze silnym tematem, od dzieci bawiących się na miejscu zbrodni w "Urban Discipline" do dziecka z masą przeciwgazową na "State of the World Address". Na "Reborn In Defiance" nienarodzone dziecko czeka na wyrzucenie w świat, który okradnie je z nieskażonej czystości dzieciństwa, z którą wszyscy zaczynamy".
www.biohazard.com
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły