NNHMN
Amphi Festival 2020
Imprezy :

Artillery na trzech koncertach w Polsce

Już na początku października do Polski na trzy koncerty przyjedzie legendarny zespół thrashmetalowy z Danii - Artillery. Grupa będzie promować najnowszy album "My Blood" wydany przez polską wytwórnię Metalmind. Koncerty odbędą się 6 października w katowickim Megaclubie, 8 października we wrocławskim Firleju, 9 października w stołecznej Progresji. Duńczykom towarzyszyć na koncertach będzie śląski The No-Mads oraz słoweński Negligence. Supporty zostaną ogłoszone wkrótce.
Artillery  to duński zespół założony w 1982 roku w Taastrup na przedmieściach Kopenhagi grający techniczny thrash metal. Artillery było jednym z pierwszym zespołów grających ten gatunek, mieli wpływ na jego powstanie. Z czasem wypracowali swój własny niepowtarzalny styl i jako pierwsi zaczęli grać techniczny thrash metal. Wzorowała się na nich Metallica (na płycie "... And Justice For All") i Kreator (na "Coma of Souls"). Zespół dotąd wydał 6 płyt długogrających, z czego ostatnią w tym roku. Artillery dotychczas wystąpili tylko raz w Polsce - na Metalmanii w 2008 roku.

The No-Mads to śląscy thrasherzy z krwi i kości. Zespół ma na koncie 3 pełne albumy, obecnie pracuje nad nowym materiałem. Natomiast słoweński Negligence to zespół z nowej fali thrash metalu, wydawany przez Metal Blade Records.

Szczegóły koncertów:
6.10 Katowice / Megaclub
8.10 Wrocław / Firlej
9.10 Warszawa / Progresja

organizator: Live-Art Agency
bilety w cenie 50/60 dostępne wyłącznie w sieci TicketPro.pl oraz w klubach
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły