Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Annihilator - Metal

Już wcześniej informowaliśmy o nadchodzącej nowej płycie grupy Annihilator, teraz większa garść szczegółów dotycząca nowego wydawnictwa. Album po roku produkcji ujrzy światło dzienne 16 kwietnia. Na najnowszym dziele grupy Anihilator znajdziemy 10 kompozycji nagranych przez Jeff’a Waters’a, Mike’a Mangini i Dave Padden’a.
Usłyszymy zatem na albumie oprócz samego Annihilator również: Alexi Lacho z Children Of Bodom, Danko Jones’a, Michael’a Amott’a i Angelę Gossow z Arch Enemy, Corey’a Beaulieu z Trivium, William’a Adler’a z Lamb of God, Jeff’a Loomis’a z Nevermore, Jesper’a Strømblad’a z In Flames, Steve’a „Lips” Kudlow’a z Anvil, Anders’a Bjørler’a z The Haunted, Mike’a Mangini, Jacob’a Lynam’a i wielu innych.
Ze względu na tak imponującą zapowiedź płyty w jedno należy uwierzyć Watersowi, gdy mówi: „Metal będzie znany jako jeden z najlepszych albumów gitarowych, ale również jako jeden z najlepiej napisanych (w sensie tekstów) płyt w mojej karierze, to coś, czego nigdy nie będziesz w stanie odstawić na półkę… tak bywa”.
Ponadto Jeff Waters tak mówi o bezpośrednim i niedwuznacznym tytule płyty: „Nowy album przypomina mi pierwsze cztery płyty Anihilator. To kuszące, myśleć że cofam się artystycznie, kiedy zderzające się przeciwieństwa są tym, o co chodzi. Jest faktem, że skomponowałem nowy materiał tą samą drogą co wcześniejsze nagrania Annihilator. Ta płyta jest kombinacją wielu różnych stylów tak abyś mógł znaleźć w metalu swoją własną drogę.”
Po wydaniu płyty, w kwietniu, grupa przygotowuje się do wielkiego tourne z Trivium. Zapowiada aż 40 występów w różnych krajach: Niemcy, Belgia, Holandia, Finlandia, Szwecja, Dania, Austria, Włochy, Francja i nadchodzących letnich festiwalach. Płyta ma się ukazać za sprawą King Records w Japonii już 11 kwietnia następnie ma być wydana 12 kwietnia w Nowej Zelandii i Australi przez World Riot Distributors dalej 13 kwietnia w Niemczech przez SPV Records i w całej Europie również za sprawą SPV Records 16 kwietnia a.d. 2007.

Track lista nowego dzieła Annihilator jak to było wspomniane wyżej obejmuje 10 utworów:

1. Clown Parade – feat. Jeff Loomis (Nevermore)
2. Couple Suicide – feat. Danko Jones (Danko Jones) & Angela Gossow (Arch Enemy)
3. Army Of One – feat. Steve „Lips” Kudlow (Anvil)
4. Downright Dominate – feat. Alexi Laiho (Children Of Bodom)
5. Smothered – feat. Anders Bjørler (The Haunted)
6. Operation Annihilation – feat. Michael Amott (Arch Enemy)
7. Haunted – feat. Jesper Strømblad (In Flames)
8. Kicked – feat. Corey Beaulieu (Trivium)
9 . Detonation – feat. Jacob Lynam (Lynam)
10. Chasing The High – feat. William Adler (Lamb Of God)

Źródło: http://www.annihilatormetal.com

Komentarze
Semjan : Dzis ruszyla nowa strona festiwalu FETA: www.feta.pl Zapra...
th : Jako, że potencjalny użytkownik DP leniwy jest pozwle sobie tu zamieści...
SCHWEIGENDE : opiekuńczy cyc też już pędził, by potencjalnego dealera zmieszać z...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły