Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Amphi Festival 2023 Kolonia Tanzbrunnen, Niemcy

Amphi Festival 2023, Amphi Festival

Już wkrótce, w dniach 29-30 lipca 2023 roku w niemieckim mieście Kolonia startuje kolejna edycja Amphi Festival. Amphi Festival kojarzy się wszystkim fanom ze wspaniałą atmosferą, pełną paletą znakomitych wykonawców i oczywiście parkiem Tanzbrunnen. Ten założony w 1928 r. Park kultury i rekreacji wyróżnia się bowiem niezwykłym charakterem. Ponadto w trakcie imprezy uczestnicy mogą korzystać z tarasów nad Renem i beachclubu, który znajduje się na terenie festiwalowym.

Dodatkowo na przeddzień imprezy, organizatorzy postarali się o nie lada atrakcję – Opening Event. Jest to podróż statkiem po rzece Ren wraz z możliwością uczestnictwa w koncertach.

Swoje uczestnictwo w tegorocznej, 17-tej już edycji potwierdzili: OMD; DEINE LAKAIEN; FRONT 242; COVENANT; LORD OF THE LOST COMBICHRIST; ZEROMANCER; WELLE: ERDBALL ZERAPHINE; ACTORS; UNZUCHT; DIORAMA; L’ÂME IMMORTELLE CALVA Y NADA; LEBANON HANOVER; COPPELIUS; SOLITARY EXPERIMENTS WESSELSKY; QNTAL; CLAN OF XYMOX; CENTHRON; NNHMN RUE OBERKAMPF; WHISPERING SONS; FUTURE LIED TO US; SELOFAN SCARLET DORN; A LIFE DIVIDED; TRAITRS; FÏX8:SËD8; WHISPERS IN THE SHADOW POTOCHKINE; THE JOKE JAY; VANGUARD; SCHÖNGEIST; XOTOX OBERER TOTPUNKT; BLITZ UNION; RABENGOTT

Informacje:

Bilety

- bilet dwudniowy 115 Euro (+ koszty przesyłki)

- bilet jednodniowy sobota lub niedziela 76 Euro (+ koszty przesyłki)

Noclegi

- niestety na terenie festiwalu nie ma pola biwakowego. Jedyna możliwość to rezerwacja pokoi hotelowych lub prywatnych. W pobliżu parku Tanzbrunnen znajdują się również dwa kempingi – stołeczny miasta Kolonia, jak i „Camping Berger”.

Adres:

Tanzbrunnen Rheinparkweg 1 50779 Köln / Niemcy

Szczegółowe informacje znajdują się na: https://www.amphi-festival.de/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły