Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Adam Jones - pomysł na surrealistyczny film o Toolu

Jak podaje MetalMind - gitarzysta grupy Tool, Adam Jones, ma zamiar nagrać film o tym jakże oryginalnym zespole, co zapowiedział niedawno w wywiadzie dla magazynu Billboard. Artysta już wcześniej dał się poznać jako niezwykłej wyobraźni współtwórca wielu teledysków formacji, za które otrzymał liczne nagrody, ostatnio zaś Grammy - za projekt okładki i opakowanie do albumu "10 000 Days". Jak mówi Jones - idea filmu ma być surrealistyczna na tyle, na ile pozwolą na to możliwości finansowe.
O swoich planach muzyk wypowiada się następująco:

"Każdy ma jakiś pomysł na ten film. Jeśli zrobilibyśmy to po mojemu, wyszłaby z tego historia w surrealistycznym stylu, zrealizowana za takie pieniądze i z tyloma efektami specjalnymi na jakie tylko byłoby nas stać".

Co na to reszta członków zespołu? Jak twierdzi Jones, mają oni trochę inne, bardziej tradycyjne podejście do projektu scenariusza filmu, ale jak na razie toczą się jedynie rozmowy na ten temat.

Można się zatem spodziewać nietuzinkowego materiału video, który, tak jak wszystkie klipy Toola, z pewnością zaskoczy fanów.

W tak zwanym międzyczasie zespół pochłonięty jest trasą koncertową. W lipcu kończy występy w Ameryce Północnej, by już w sierpniu skierować się do Europy. 12 sierpnia Tool zaprezentuje się przed polską publicznością w ramach Metal Hammer Festival w katowickim Spodku. Będzie to już czwarta wizyta tej formacji w naszym kraju. I jak wszystkie dotychczasowe - z pewnością niezapomniana.

Źródła: Billboard oraz MetalMind
Komentarze
minawi : Pasek, akurat w tym jakże nielicznym wypadku się z tobą zgodzę 8O...
Stary_Zgred : Zawsze mnie ta grupa fascynowała - nie ze wzgledu na muzykę, a umieje...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły