Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Svartsyn - Black Testament. Strona: 1

Artykuł: Svartsyn - Black Testament

Wysłany: 2013-04-09 13:14

Polecam Ci poprzednie dokonania jeśli lubisz starą szkołę BM to znajdziesz tam z pewnością coś dla siebie.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-04-09 15:59

Jakaś Ty biedna i nieszczęśliwa. Weź najlepiej bądź jak emo,usiądź w kącie i potnij się szarym mydłem. Może wtedy Ci jakoś ulży. Jeśli myślisz,że w jakikolwiek sposób mnie to rusza to się grubo mylisz. Jeśli zaś w jakiś sposób się przez to dowartościowałaś to gratuluję zakompleksiona panienko z kompleksem wyższości. :D


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2013-04-09 16:24

Chyba głównym założeniem forum jest dyskusja... I jakoś nie jest czymś dziwnym kierowanie swoich wypowiedzi do konkretnych osób. Panienka Black...chyba jest bardzo "ważną osobistością", skoro sobie NIE życzy komentarzy skierowanych bezpośrednio do swojej osoby. W takim razie co ta panienka robi na forum to nie wiem. Do tego lord_setherial zaproponował odwołanie się do starszej twórczości(nie udowadniając czy panienka zna twórczość zespołu czy też nie zna)-jest tu jakieś chamstwo,ze od razu taki bulwers? Jednak nieumiejętność czytania ze zrozumieniem to chyba plaga naszych czasów...


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-04-10 00:20

czy komplex wyzszosci stanowi o zakomplensieniu????,moze jest ponad komplexem???nie odpowiada komplexowi!!!!a kto ma komplex odpowiada??????gagggagagagaggagghahgaagahagahagagag


przewartosciowanie prawie wszelkich wartosci...


Wysłany: 2013-04-10 16:16

Fajne kawałki mają w zasadzie to pierwszy raz ich słyszę ale fajne :-)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło