Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Ulcerate - Everything Is Fire. Strona: 1

Artykuł: Ulcerate - Everything Is Fire

Wysłany: 2009-04-16 19:14

Oj CELLAR ja tych "swoich"punktów zaczepienia znalazłem juz po pierwszym odsłuchu naprawde sporo, weszła mi ta płyta od razu i pomijajac nie tuzinkową muze która jest tam zawarta,chce sie skupić na brzmieniu i na produkcji,gitary sa tak wspaniale wyselekcjonowane ze słychać kazdy riff,kazde łamane tremolo i dlatego to do mnie trafiło i wszystko zrozumiałem,szczerze?-podchodząc do tej płyty obawiałem sie kolejnej produkcji i brzmienia studia z TAMPY które jest tak duszne w wiekszości przypadków w tym gatunku ze nie słychać instrumentów to jes ich patent na uzyskanie undergroundowego i ciezkiego brzmienia którege kiedys mi nie przeszkadzało ale teraz mnie wnerwia.Na szczęście tutaj mamy do czynienia z innym przypadkiem z czego niezmiernie sie ciesze.
Ps-korci mnie jeszcze wczesniejsze wydawnictwo tej ekipy ale zostawie je sobie na póżniej kiedy do końca obstukam sie z ich nowym tematem :) :wink:



Wysłany: 2009-04-16 20:06

[quote:7ffd218e9f="cellar_door"]czyli wychodzi na to że Ulcerate gra kinder metal skoro łatwo wchodzi, a ja myślałem że jest inaczej, ehh... ide na emeryture zatem hehe[/quote:7ffd218e9f]
hehehehe stary jak ktos jest obstukany w temacie i wie o co cho to sie tam nie zgubi :) :wink:



Wysłany: 2009-04-16 21:18

[quote:c4d35ab92b="cellar_door"][/quote:c4d35ab92b]

a co to k*rwa jest kindermetal?

kinder metal to metal dla dzieci, oczywiste :-)
np Manowar gra kinder metal, albo Nightwish czy coś ten deseń :-)
PS. To tylko moja opinia, nie mam zamiaru obrazać czyiś uczuć do muzyki oczywiście :-)

a ja myslałem ze kinder metal to dla kazdego true blackowca death metal :wink: :D



Wysłany: 2009-06-14 15:02

Po 10 odsłuchach, gdzies do mnie dotarł ten rozkurw jaki niesie ta płyta ... chyba troche nie doceniłem tej płyty. Co prawda dalej bede twierdził, że swoją intensywnością powoduje, że cieżko dotrwac do konca, ale poziom ... to juz jest new quality of modern death metal :)

Ta płyta powinna znaleźć sie na półce ...


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło